Bleskovky keyboard_arrow_right Z domova keyboard_arrow_rightCo dělat, když venku prší? - Hotmoda.cz

Obrázek příspěvku: Co dělat, když venku prší? - Hotmoda.cz

Co dělat, když venku prší? - Hotmoda.cz

personaccess_time12. červen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye45 shlédnutí

Je tolik různých způsobů, jak trávit čas, když prší. Upršený den není dnem, kdy bychom měli sedět za oknem a stěžovat si na počasí. Je spousta činností, které se za deště dělat nedají, ale zároveň je tolik věcí, které se dělat dají! Využijte proto romantické kouzlo nevlídného počasí a věnujte se příjemným činnostem.

Přečtěte si dobrou knihu

Jedním z nejlepších způsobů, jak trávit upršený den, je relax v posteli s knížkou. Jestli nejste z těch, co mají hromadu knih pro tento případ, můžete si něco stáhnout do svého kindlu a nebo počítače. Tip pro vás: když nejste zrovna velcí čtenáři, sáhněte po dobrém životopisu známých osobností. Tyto knihy jsou velmi motivační!

Rozmazlujte se

Dlouho se táhnoucí nepříznivé počasí pro vás může být vyčerpávající. To, že si uděláte den jen sami pro sebe, je jeden z nejpříjemnějších způsobů, jak trávit čas. Teplá koupel s pěnou nebo vonným olejem, obličejová maska, doplnění spánku, manikůra, pedikůra... to vše vám pomůže zahnat nudu. A budete mile připraveni a dobře naladěni, až zas vykoukne sluníčko.

Cvičte

Cvičení je nesporně jedna z neproduktivnějších možností, jak trávit čas. Můžete si klidně zacvičit v pohodlí svého obýváku, jestli se vám ve špatném počasí nechce jít zrovna do posilovny. Na youtube je teď spousta cvičebních rutin, které si můžete najít, když nemáte žádné DVD doma. Proč se nepřipravit na příští léto? Tip pro vás: vyzkoušejte cvičení podle Jillian Michaels.

Okukování výloh online

To je činnost, která hodně baví mě. Dívám se na různé online obchody, kde se dá najít tolik krásných a zvláštních věcí. Na spoustě stránek je hodně slev a můžete se dívat prakticky na cokoliv, co vás zajímá. Má to jen jeden háček: můžete najít něco, bez čeho nemůžete žít!

Ukliďte

Jestli chcete být pilní, když prší, není nad uklízení bytu. Možná to není nejpříjemnější způsob jak trávit den, ale určitě vám pořádek zvedne náladu. Není nad ten pocit, když už máte úklid za sebou a vše kolem je krásně urovnané. Můžete tyto pochmurné dny využít třeba tak, že se vrhnete na práce, které běžně odkládáte.

Zahrajte si hry

Hraní her, ať už je to stolní hra či videohra, je jeden ze zábavných způsobů, jak si zpříjemnit pochmurný den. Zapojte celou rodinu a zahrajte si Monopoly nebo nějakou karetní hru. Je to fajn způsob, jak upevnit mezilidské vztahy. Nebo si můžete nějakou hru sami vymyslet.

Popovídejte si s přáteli

Dostali jste někdy email nebo textovku, na kterou jste chtěli odpovědět, ale nenašli jste si čas? Tak teď je ta správná příležitost to dohnat! Uživatelé Facebooku, kteří se dlouho nedotkli svého profilu, si třeba mohou přidat nové fotografie, nebo najít dlouho ztracené přátele. No a jestli jste trochu staromódní, můžete např. někomu napsat dopis.

S těmito tipy, jak trávit deštivé dny, úplně zapomenete, jaké je venku počasí. Budete mít skvělý den, doženete vše, co jste dlouho odkládali, nebo zkusíte něco nového. Co děláte rádi vy, když prší?

 

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak zvětšit a zpevnit prsa bez plastické operace? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye52bookmarkObecné rady

Spousta žen není spokojena se svým poprsím. K některým byla příroda velmi štědrá, jiné zase tvrdí, že jejich prsa potřebují alespoň trochu přifouknout. Plastická operace ale není jediným řešením. Je to velký zásah do organismu, který může přinést různé komplikace, ..

Co nosit k legínám? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye36bookmarkNovinky z domova

Legíny jsou stále více a více oblíbeným kouskem šatníku a nenechte se zmást, že je mohou nosit jen štíhlé a vysoké ženy. Pokud legíny umíte správně nosit, pak v nich budete vypadat výborně i s pevnějšími stehny nebo větším zadečkem. V tomto článku se dozvíte, jak lze ..

Jak na objem vlasů už od kořínků

personRedakceremove_red_eye68bookmarkObecné rady

Mnoho žen neustále bojuje se zplihými vlasy. Také máte jemné vlasy bez objemu, které rychle plihnou? Umyjete si je, důkladně je vyfoukáte a stejně máte za chvíli na hlavě několik zplihlých ocásků? Možná vám pomůže některý z trikůi pro dosažení žádaného objemu vlasů. ..

Dámské overaly k vodě, na rande i do společnosti - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye56bookmarkDoplňky

Kdybyste si na letošní léto měla pořídit jen novou jednu věc, nejlepší volbou by byl rozhodně overal. Letos jsou overaly různých druhů na vrcholu pomyslného žebříčku všech trendy věcí. Ať už si pořídíte elegantní černý overal, květovaný volnočasový nebo sexy ..

Proměna v celebritu - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye42bookmarkZ domova

Přáli jste si někdy vypadat jako některá z celebrit nebo jako vaše oblíbená filmová postava? Co třeba vypadat jako Angelina Jolie, Adele, Megan Fox či jako Michael Jackson nebo dokonce Avatar? Nemusí to být až tak nemožné, jak se zdá... Make-up a líčení dokáže s nevýrazným ..

Leden v zahradě

personRedakceremove_red_eye102languagestavimbarak.cz

Prosvětlovací řez je nutnýZa bezmrazých dnů můžeme začít s průklestem okrasných dřevin. V době, kdy se teplota pohybuje kolem 0°C; však provádíme pouze prosvětlovací řez dřevin kvetoucích na jaře (kolkvície, pustoryl, vajgela), při němž odstraníme všechny suché a ..

Pořizujeme vnitřní instalace

personRedakceremove_red_eye140languagestavimbarak.cz

Zdravotně technické instalaceRovněž vnitřní instalace a systémy vytápění rodinného domu prošly za poslední desetiletí rychlým vývojem. Změnily se nejen používané materiály, ale i nároky na hygienickou nezávadnost a trvanlivost . Pro rozvody kanalizace a pitné vody se ..

Interiér a vybavení domácnosti

personRedakceremove_red_eye68languagestavimbarak.cz

V této kapitole Vám přiblížíme téma ohledně interiéru a vybavení domácnosti, pojdme tedy na to. Interiér moderního domuProstor a barva Prostor každé místnosti utváří několik prvků, na které se nesmí zapomenout v žádném objektu. Jsou to především jasné rozměry ..

Březen v zahradě

personRedakceremove_red_eye77languagestavimbarak.cz

Kvetoucí prvosenky prodávané v zimě v zahradnických centrech můžeme po odkvětu vysadit do zahrady. Jakmile odkvetou, zpravidla již nejsou schopny vytvořit opakovaně násadu květů a nevypadají příliš pěkně. Po odkvětu je proto umístíme na chladnější, světlé místo a jakmile ..

1. díl – Základní informace

personRedakceremove_red_eye77languagebyznysplac.cz

Zpětné odkazy (odkazy mířící na váš web z jiných stránek) a jejich tvorba (linkbuilding) je nezbytná součást každé webové stránky a jedna z důležitých technik SEO (optimalizace pro vyhledávače). Zpětné odkazy jsou totiž nezbytné pro dosažení dobrých pozic ve ..