Testování, Recenze keyboard_arrow_right Rťenky keyboard_arrow_rightDalší ze série testů rtěnek

Další ze série testů rtěnek

personaccess_time14. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye64 shlédnutí

Zde se můžete podívat na další video ze seérie testů rtěnek.

 

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Filmy o módě - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye51bookmarkObecné rady

Móda je oblíbeným tématem scénáristů i režisérů. Není divu, že každoročně vzniká několik filmů či seriálů z prostředí přehlídkových mol, ze života slavných návrhářů či z redakcí nejznámějších módních časopisů. Poradíme vám, které filmy o módě byste si ..

Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají

personRedakceremove_red_eye60bookmarkKreativita

Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně dlouho výběrem vhodného šperku nebo svetříku a zapomínáme na některé další věci, kterých si muži, většinou nevědomě, ..

Jak zamaskovat větší bříško a spol

personRedakceremove_red_eye67bookmarkNovinky z domova

Pokud se už několik let téměř dennodenně snažíte před světem schovat bříško, které je o něco větší než by mohlo být, pak už asi sami víte, co zabírá. Bohužel, efektivních nápadů je o dost méně než v případě, že bychom se snažili odhalit nebo schovat břicho ..

Top 10 Nejkrásnějších můžu na světě 2020

personRedakceremove_red_eye68bookmarkZe Světa

Přinášíme Vám další zajímavé video, tentokráte top 10 mužů na světě v roce 2020. Co na to říkáte? Souhlasíte?

Rozdíl mezi parfémem, EdT a EdP

personRedakceremove_red_eye61bookmarkZ domova

To, co v češtině označujeme obecně jako parfém, nemusí být parfém. O něco výstižnější slovo je vůně. Vůně se totiž dělí podle intenzity a koncentrace vůní na parfémy, EdP a EdT. To, co v češtině označujeme obecně jako parfém, nemusí být parfém. O něco ..

Opravdu chcete vědět, kdy umřete?

personRedakceremove_red_eye65languagebyznysplac.cz

Občas se uvedená morbidní reklama objeví ve vyhledávačích. Stává se populárním, aby člověk věděl, zda má cenu si šetřit na důchod nebo by měl jíst zdravě? Stránky dying-test mají jinou formu a způsob tahání peněz z uživatelů.Test není zdarmaZa provedení testu se ..

Realizace stavby

personRedakceremove_red_eye66languagestavimbarak.cz

Výběr způsobu výstavby rodinného domuV období, kdy pořizujeme projektovou dokumentaci pro výstavbu rodinného domu, se zabýváme otázkou jaký způsob výstavby rodinného domu zvolíme. Rozhodujeme o tom, zda si necháme postavit náš rodinný dům tzv. "na klíč" nebo zvolíme ..

Stavíme hrubou stavbu

personRedakceremove_red_eye118languagestavimbarak.cz

Základy stavby rodinného domuZákladové konstrukce stavby tvoří důležitou část. Musí odpovídat základovým podmínkám na pozemku a zajistit stabilitu celé stavby. Pro realizaci základů stavby rodinného domku se používá většinou prostý beton tř. B15. Betonová směs se ..

Úvodní slovo na začátek

personRedakceremove_red_eye91languagestavimbarak.cz

Sen žít a bydlet v rodinném domě se stává skutečností a je dostupný pro stále větší počet lidí.Potřeba zajistit pro rodinu vlastní obydlí je stará jako lidstvo samo. S vývojem lidského společenství se vyvíjí i požadavky a nároky na bydlení. Lidské obydlí a jeho ..

Slevy a slevy – neplaťte na daních víc, než musíte

personRedakceremove_red_eye67languagebyznysplac.cz

Uplatnění slev má některá úskalí, která je potřeba si pečlivě hlídat. Omyly Daňová správa neodpouští a mohly by znamenat zcela opačný efekt. Tedy víc práce, pokutu za nesprávně vypočtenou daň a penále do doby zaplacení. Nemluvě o dodatečném daňovém přiznání a ..