Návody keyboard_arrow_right Obecné rady keyboard_arrow_rightFilmy o módě - Hotmoda.cz

Filmy o módě - Hotmoda.cz

personaccess_time29. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye168 shlédnutí

Móda je oblíbeným tématem scénáristů i režisérů. Není divu, že každoročně vzniká několik filmů či seriálů z prostředí přehlídkových mol, ze života slavných návrhářů či z redakcí nejznámějších módních časopisů. Poradíme vám, které filmy o módě byste si rozhodně neměli nechat ujít. Možná v nich naleznete inspiraci, možná se jen dobře pobavíte.

 • Coco before Chanel: dokumentární film o životě slavné Coco Chanel a všech útrapách, které zažila na cestě ke slávě.
 • Coco Chanel: opět dokumentární film o samotné Coco Chanel
 • Ďábel nosí Pradu: romantická komedie z prostředí vydavatelství časopisu Runway, jemuž vévodí nejmocnější žena módního průmyslu Miranda Priestly (Meryl Streep)
 • Sex ve městě (filmy i seriál): oba fimy i seriál jsou o nerozlučném přátelství čtyř kamarádek, jejich vztazích s muži a také o módě. Budete obdivovat módní kreace jednotlivých hrdinek
 • Zářijové číslo/ The September issue: film o zpracování zářijového vydání známého módního časopisu Vogue
 • Lagerfeld Confidential: dokumentární francouzský film s Nicole Kidman
 • Valentino- The Last Emperor: dokumentární film o životě italského návrháře Valentina
 • Dokonalý svět: český seriál z prostředí vydavatelství módního magazínu
 • Chanel Sigmé: seriál o tom, jak dlouhá cesta vede ke vzniku každoroční haute couture
 • Báječný svět shopaholiků: romantická komedie o dívce, která má velké přání pracovat v redakci jednho módního časopisu. Než se jí toto přání splní, musí se ale zbavit závislosti na neustálém nakupování kabelek a šatů
 • Džungle rtěnek: seriál od autorky sexu ve městě o třech kamarádkách,  které patří mezi padesát nejúspěšnějších žen v New Yorku
folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak zvětšit a zpevnit prsa bez plastické operace? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye140bookmarkObecné rady

Spousta žen není spokojena se svým poprsím. K některým byla příroda velmi štědrá, jiné zase tvrdí, že jejich prsa potřebují alespoň trochu přifouknout. Plastická operace ale není jediným řešením. Je to velký zásah do organismu, který může přinést různé komplikace, ..

Jak na objem vlasů už od kořínků

personRedakceremove_red_eye200bookmarkObecné rady

Mnoho žen neustále bojuje se zplihými vlasy. Také máte jemné vlasy bez objemu, které rychle plihnou? Umyjete si je, důkladně je vyfoukáte a stejně máte za chvíli na hlavě několik zplihlých ocásků? Možná vám pomůže některý z trikůi pro dosažení žádaného objemu vlasů. ..

Co nosit k legínám? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye122bookmarkNovinky z domova

Legíny jsou stále více a více oblíbeným kouskem šatníku a nenechte se zmást, že je mohou nosit jen štíhlé a vysoké ženy. Pokud legíny umíte správně nosit, pak v nich budete vypadat výborně i s pevnějšími stehny nebo větším zadečkem. V tomto článku se dozvíte, jak lze ..

Co dělat, když venku prší? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye150bookmarkZ domova

Je tolik různých způsobů, jak trávit čas, když prší. Upršený den není dnem, kdy bychom měli sedět za oknem a stěžovat si na počasí. Je spousta činností, které se za deště dělat nedají, ale zároveň je tolik věcí, které se dělat dají! Využijte proto romantické kouzlo ..

Dámské overaly k vodě, na rande i do společnosti - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye218bookmarkDoplňky

Kdybyste si na letošní léto měla pořídit jen novou jednu věc, nejlepší volbou by byl rozhodně overal. Letos jsou overaly různých druhů na vrcholu pomyslného žebříčku všech trendy věcí. Ať už si pořídíte elegantní černý overal, květovaný volnočasový nebo sexy ..

Po torrentech nejdou, po filmech ano

personRedakceremove_red_eye177languagebyznysplac.cz

Je zajímavé, jak se různí ochránci autorských práv pustili do boje s běžnými formáty filmů. Jakmile existuje nějaký celý soubor v avi, mp4, mkv nebo nějakém jiném formátu, hned po něm vystřelí kontrola. Ale na torrenty jsou zatím krátcí.Aféra do ztracenaPomalu zapomínáme ..

Interiér a vybavení domácnosti

personRedakceremove_red_eye194languagestavimbarak.cz

V této kapitole Vám přiblížíme téma ohledně interiéru a vybavení domácnosti, pojdme tedy na to. Interiér moderního domuProstor a barva Prostor každé místnosti utváří několik prvků, na které se nesmí zapomenout v žádném objektu. Jsou to především jasné rozměry ..