Testování, Recenze keyboard_arrow_right Přípravky keyboard_arrow_rightGARNIER Skin Naturals Pure SKI pur 3v1

Obrázek příspěvku: GARNIER Skin Naturals Pure SKI pur 3v1

GARNIER Skin Naturals Pure SKI pur 3v1

personaccess_time24. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye218 shlédnutí

Značka Garnier spatřila světlo světa v roce 1904 ve francouzském Blois a jejím otcem je chemik Alfred Amour Garnier. Prvním produktem bylo tonikum na mytí vlasů, které vzniklo na přírodní bázi. V roce 1936 Laboratories Garnier představily také první pokusy o výrobky proti slunci. V 60. letech také představili přelomový produkt a to barvu na vlasy. Garnier patří do skupiny firmy L´Oréal. Zde je recenze na čistící gel Pure Skin.

Co slibuje:
Reklama v televizi nás láká ke koupi čisticího gelu Pure 3 in 1, který můžeme použít nejen ke každodenní očistě pleti, ale i jako peeling a masku.

Jaký je:
Cena jednoho balení se pohybuje okolo 120 Kč, což není za 150 ml moc. Gel má hustou konzistenci plnou mikroperliček, neutrální vůni. Nanáší se hezky, není mazlavý, hezky se roztírá i smývá. Vzhledem k jeho hustotě jsem se rozhodla používat jej pouze jako peeling a masku. Každodenní čištění pleti provádím raději tekutějšími výrobky. A výsledek? Musím uznat, že Pure 3 in 1 má opravdu něco do sebe. Při pravidelném používání se kvalita mé pleti opravdu zlepšila. 
Výrobky značky Garnier patří mezi mé nejoblíbenější. Kdybych je měla zhodnotit celkově, řekla bych asi, že se jedná o kvalitu za rozumnou cenu. Samozřejmě jsem nevyzkoušela všechny produkty, ale na druhou stranu osmdesát procent kosmetických výrobků v mojí koupelně zabírá právě značka Garnier.

Shrnutí:
příznivá cena
jednoduché nanášení
super konzistence
zlepšuje kvalitu pleti
neutrální vůně, uvítala bych něco trochu více voňavého

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články