Testování, Recenze keyboard_arrow_right Přípravky keyboard_arrow_rightGel lak EBD - UV gel polish recenze

Obrázek příspěvku: Gel lak EBD - UV gel polish recenze

Gel lak EBD - UV gel polish recenze

personaccess_time24. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye342 shlédnutí

Gel lak je lak a gel v jednom. Gel lak se aplikuje na přírodní nehet a jeho výdrž bývá zhruba 14 dní. Výhodou je praktické balení v malých lahvičkách po 15 ml., které se na první pohled neliší od běžných laků. Konzistencí je ale gel lak hustší. Pro aplikaci je třeba mít běžnou UV lampu, která se používá k modeláži gelových nehtů. Jaké jsou gel laky značky EBD? Čtěte dále v kosmetické recenzi.

Co slibují:
Gel laky značky EBD se aplikují jako běžný lak. Na vzduchu nezasychají, vytvrzují se v UV lampě. Gel laky EBD mají vysoký lesk, vytvrzují se po dobu 1 minuty (base coat 2 minuty), jsou odolné vůči poškrábání a odlupování. Jednoduše se odstraňují a neničí přírodní nehty. Gel laky EBD nezapáchají, jsou přilnavé a vyrovnávají povrch nehtu. K aplikaci gel laku potřebujeme: přípravek k odmaštění povrchu nehtu, podkladový gel lak (od EBD např. Base/Top), barevný gel lak, a UV lampu.

Jaké jsou:
Gel laky EBD se dobře nanáší. Barvy jsou syté, ale pro dokonalý efekt je třeba nanést u některých odstínů i 3 vrstvy. Po otevření ucítíte zajímavou ovocnou vůni. Vůbec nejdou cítit tak, jako většina běžných laků. Podkladový Base/top coat, se vytvrzuje po dobu 2 minut. Barevným gel lakům pak stačí 1 minuta. Pro co nejdelší výdrž je třeba nehet jemnějším pilníkem obrousit a důkladně odmastit primerem. Gel lak se nanáší stejně jako běžný lak. Pozor na to, aby vám nestekl až k nehtové kůžičce. Pokud se u ní vytvoří silnější vrstva, může se brzy odlupovat. Výdrž je různá. Někomu vydrží i 14 dní, mě osobně max. týden. Jakmile se s ním naučíte pracovat, výdrž se prodlužuje. Nehet je s gel lakem výborně zpevněný, takže nehrozí žádné lámání. Gel laky EBD jsou lesklé a na nehtech vypadají opravdu výborně. Jakmile se je rozhodnete sundat, není potřeba dávat nehty na 15 minut do alobalu s acetonem, nebo podstupovat jiné procedury. Stačí ho šikovně zboku naloupnout a sloupnout. Přírodní nehet se nezničí jako pod gelovými nehty. EBD gel laky stojí kolem 300 kč. Výhodnější je koupit celou sadu, kde je jich více. Taková sada může obsahovat také odmašťovač, podkladový lak a dokonce i UV lampu. U podkladového laku EBD Base/top je super, že se používá také jako vrchní lesk, takže máte 2 produkty v 1. Celkově jsem s gel laky EBD spokojená. Jen mě mrzí, že na mých nehtech nevydrží déle jak týden.

Shrnutí:
velký výběr barev
nehty se nelámou, jsou velmi pevné
voní
dobře se s nimi pracuje
nezničí nehet
syté barvy, ale u některých odstínů je třeba nanést až 3 vrstvy
málo vydrží
jdou dobře sloupnout

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Gel lak

personRedakceremove_red_eye251bookmarkZ domova

Gel lak, jak lze poznat již z názvu, je něco mezi gelem a lakem. Gel lak se aplikuje na přírodní nehet a jeho výdrž je, narozdíl od běžného laku, delší. Začíná se olupovat až zhruba po dvou týdnech. Výhodou je praktické balení v malých lahvičkách po 15 ml., které se na ..

GARNIER Skin Naturals Pure SKI pur 3v1

personRedakceremove_red_eye218bookmarkPřípravky

Značka Garnier spatřila světlo světa v roce 1904 ve francouzském Blois a jejím otcem je chemik Alfred Amour Garnier. Prvním produktem bylo tonikum na mytí vlasů, které vzniklo na přírodní bázi. V roce 1936 Laboratories Garnier představily také první pokusy o výrobky proti slunci. V ..

Kérastase CRISTALLISTE Bain Cristal maska pro péči a ochranu mladistvých vlasů recenze - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye266bookmarkPřípravky

Kérastase je značka pod záštitou společnosti L’Oreál. Vznikla v rice 1964 ve Francii. Otcem značky je Francois Dalle, ten chtěl aby jeho dítě bylo unikátní, luxusní, moderní a zaměřoval se na pokročilejší průzkumy v laboratořích. Nejdříve se Kérastase soustřeďovalo do ..

Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají

personRedakceremove_red_eye160bookmarkKreativita

Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně dlouho výběrem vhodného šperku nebo svetříku a zapomínáme na některé další věci, kterých si muži, většinou nevědomě, ..

Rostliny, které podporují růst vlasů - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye121bookmarkZ domova

Jak urychlit a podpořit růst vlasů, to jedno z nejdiskutovanějších vlasových témat. Každý má jiné zkušenosti, každému zabírá něco jiného. Jasné ale je, že vlasy rostou, v závislosti na spoustě faktorů, každému jiným tempem. Toto tempo lze sice zrychlit, ale nikdy si ..