Bleskovky keyboard_arrow_right Z domova keyboard_arrow_rightJak na muže ve znamení štíra? - ..

Obrázek příspěvku: Jak na muže ve znamení štíra? - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

Jak na muže ve znamení štíra? - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

personaccess_time26. červen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye242 shlédnutí

Štír je znamení, které ženy přitahuje, ale přilákat ho není vždy jednoduché. Je těžké získat si jejich pozornost. Chtějí mít vedle sebe někoho, kdo je upřímný a otevřený, takže se mohou zdát trochu nepřístupní. Nicméně, pokud cítíte obrovskou náklonnost k muži narozenému ve znamení Štíra a vůbec netušíte, jak ho získat, připravila jsem pro vás několik tipů, jak na to.

Štír je znamení, které ženy přitahuje, ale přilákat ho není vždy jednoduché. Je těžké získat si jejich pozornost. Chtějí mít vedle sebe někoho, kdo je upřímný a otevřený, takže se mohou zdát trochu nepřístupní. Nicméně, pokud cítíte obrovskou náklonnost k muži narozenému ve znamení Štíra a vůbec netušíte, jak ho získat, připravila jsem pro vás několik tipů, jak na to.
 
Nádech tajemství

Štíři mají rádi tajemství a chtějí někoho, kdo je dokáže překvapit. Není jednoduché je ulovit, proto je musíte nechat trochu tápat. Hry jsou přesně to, co štíry opravdu přitahuje. To znamená, že se budete muset snažit, abyste získala jejich zájem.

Nedělejte jim to jednoduché

Se Štírem je vše o výzvě a dobývání. Nedělejte jim to jednoduché. Nedávejte jim hned najevo, že se vám líbí. Místo toho je nechejte, aby se trochu snažili. Když dokážete hrát hru, že není lehké vás získat, zvýšíte jejich zájem.

S upřímností nejdál dojdeš

Je moc, moc důležité, abyste byla právě před štírem upřímná. Nemají rádi podvody a nemají zájem o člověka, který k nim není upřímný. Jestli jste před svým Štírem něco skrývala, proč mu to na rovinu nezkusíte říct? Uvidíte, jak na to bude reagovat.

Buďte rozhodná

To je další věc, kterou znamení štíra zbožňuje. Rádi vidí, když se ženy cítí bezpečně ve vlastní kůži a jsou dostatečně sebevědomé, aby šly přesně za tím, co chtějí získat.

Neříkejte jim, co mají dělat

Jednu věc si určitě musíte pamatovat, Štíři nenávidí, když jim někdo říká, co mají dělat. To sice platí u většiny znamení, ovšem u štírů dvakrát! Dejte jim prostor a nepeskujte je. Tak si získáte jejich náklonnost.

Flirtujte

Konečně, s flirtováním u Štírů daleko dojdete! Milují, když s nimi někdo flirtuje a oni sami rádi flirtují. Takže nastražte své milostné pastičky a uvidíte, že nebudete dlouho čekat a bude váš.

Štíry může být často těžké dostat, ale jakmile se vám zadaří, jsou skvělí. Jsou sice trošku tvrdohlaví, ale také velm vášniví. Když se štír zamiluje, je odevzdaný a věrný.

Podařilo se vám úspěšně zaujmout Štíra? Prozraďte nám své zkušenosti?

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak ulovit muže podle znamení zvěrokruhu- váhy

personRedakceremove_red_eye302bookmarkZ domova

Muži narození ve znamení vah mohou být posedlí sami sebou a náladoví. Bývají to introverti, kteří mají spoustu kvalit. Muž ve znamení vah je inteligentní, diplomatický, elegantní, něžný a přátelský. Rád se pohybuje mezi lidmi a nikdy neopouští své ideály. Pokud si stále ..

Jak zvětšit a zpevnit prsa bez plastické operace? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye140bookmarkObecné rady

Spousta žen není spokojena se svým poprsím. K některým byla příroda velmi štědrá, jiné zase tvrdí, že jejich prsa potřebují alespoň trochu přifouknout. Plastická operace ale není jediným řešením. Je to velký zásah do organismu, který může přinést různé komplikace, ..

Jak poznáte, že o vás nemá zájem?

personRedakceremove_red_eye171bookmarkObecné rady

Je hned několik znaků, jak s jistotou poznáme, že ten muž o nás nemá zájem. Jestli vám krasavec, kterého obdivujete, řekl, že na vás nemá čas nebo že zavolá, ale nezavolal, může to znamenat, že o vás nestojí. Jste připravena zjistit, kdy to nikam nevede? Tady jsou některé ..

Rozchod-ano nebo ne? Jak se rozhodnout? - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

personRedakceremove_red_eye143bookmarkZ domova

Je vždy těžké se rozhodnout, zda opravdu nadešel čas, aby se každý vydal svou vlastní cestou. Nejlepší rada, kterou vám můžu dát, je: Uvědomte si, jestli zůstáváte ve vztahu jen proto, že se bojíte být sami, nebo proto, že chcete s tím člověkem opravdu být, i když znáte ..

Co dělat, když venku prší? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye150bookmarkZ domova

Je tolik různých způsobů, jak trávit čas, když prší. Upršený den není dnem, kdy bychom měli sedět za oknem a stěžovat si na počasí. Je spousta činností, které se za deště dělat nedají, ale zároveň je tolik věcí, které se dělat dají! Využijte proto romantické kouzlo ..

Úvodní slovo na začátek

personRedakceremove_red_eye220languagestavimbarak.cz

Sen žít a bydlet v rodinném domě se stává skutečností a je dostupný pro stále větší počet lidí.Potřeba zajistit pro rodinu vlastní obydlí je stará jako lidstvo samo. S vývojem lidského společenství se vyvíjí i požadavky a nároky na bydlení. Lidské obydlí a jeho ..

4. díl – Jak správně odkazovat a odkazový profil

personRedakceremove_red_eye171languagebyznysplac.cz

Dnes si řekneme, kam nejlépe odkazovat a jak používat longtailové výrazy. Pro příklad si představte, že máte eshop a prodáváte televize. Největší chyba při SEO je snaha, být na předních pozicích např. na slovo televize. Je to opravdu častá a zásadní chyba, kterou dělá ..

Realizace stavby

personRedakceremove_red_eye197languagestavimbarak.cz

Výběr způsobu výstavby rodinného domuV období, kdy pořizujeme projektovou dokumentaci pro výstavbu rodinného domu, se zabýváme otázkou jaký způsob výstavby rodinného domu zvolíme. Rozhodujeme o tom, zda si necháme postavit náš rodinný dům tzv. "na klíč" nebo zvolíme ..

1. díl – Úvod do našeho seriálu

personRedakceremove_red_eye183languagebyznysplac.cz

Říkáte, že vás zaujala virtuální scéna a také se chcete pokusit prorazit v tomto drsném odvětví, které nabízí téměř neomezené možnosti a značnou svobodu při rozhodování? Líbí se vám práce tohoto podmanivého charakteru a myslíte si, že máte trhu co nabídnout? Pokud ..

1. díl – Základní informace

personRedakceremove_red_eye213languagebyznysplac.cz

Zpětné odkazy (odkazy mířící na váš web z jiných stránek) a jejich tvorba (linkbuilding) je nezbytná součást každé webové stránky a jedna z důležitých technik SEO (optimalizace pro vyhledávače). Zpětné odkazy jsou totiž nezbytné pro dosažení dobrých pozic ve ..