Testování, Recenze keyboard_arrow_right Přípravky keyboard_arrow_rightJak odstranit gelové laky ještě rychleji? ..

Jak odstranit gelové laky ještě rychleji? Tutorial k podkladovému laku Orly Easy-Off Basecoat.

personaccess_time24. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye322 shlédnutí

Video tutorial k odstranění gelových laků Orly představuje Podkladový lak Easy-Off s vitamíny nehtové kosmetiky Orly.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Gel lak EBD - UV gel polish recenze

personRedakceremove_red_eye344bookmarkPřípravky

Gel lak je lak a gel v jednom. Gel lak se aplikuje na přírodní nehet a jeho výdrž bývá zhruba 14 dní. Výhodou je praktické balení v malých lahvičkách po 15 ml., které se na první pohled neliší od běžných laků. Konzistencí je ale gel lak hustší. Pro aplikaci je třeba mít ..

Gel lak

personRedakceremove_red_eye253bookmarkZ domova

Gel lak, jak lze poznat již z názvu, je něco mezi gelem a lakem. Gel lak se aplikuje na přírodní nehet a jeho výdrž je, narozdíl od běžného laku, delší. Začíná se olupovat až zhruba po dvou týdnech. Výhodou je praktické balení v malých lahvičkách po 15 ml., které se na ..

Zvětšení objemu vlasů

personRedakceremove_red_eye312bookmarkZ domova

Na zplihlé, řidší nebo jemné vlasy bez objemu si stěžuje spousta žen, zato hustými, načechranými vlasy se může pochlubit málokterá z nás. Tento problém často řešíme culíkem, tunou laku na vlasy nebo hodně krátkým střihem. Zjistili jsme pro vás pár triků, jak trochu ..

Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají

personRedakceremove_red_eye161bookmarkKreativita

Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně dlouho výběrem vhodného šperku nebo svetříku a zapomínáme na některé další věci, kterých si muži, většinou nevědomě, ..

Jak odstranit žmolky z oblečení

personRedakceremove_red_eye131bookmarkZ domova

Některé materiály mají sklony ke žmolkování. Nejčastěji se protivné žmolky tvoří na svetrech, mikinách a teplácích. Tvorbě žmolků můžete předcházet, ale i když už se vytvoří, ještě stále je možnost je efektivně odstranit. Trápí vás žmolky na vašem oblíbeném ..

Easy up - spojovací systém pro dřevěné hranoly

personRedakceremove_red_eye193languagestavimbarak.cz

Jednoduchý, moderní a praktický spojovací systém, který se skládá ze spojovacích plastových prvků Easy up a dřevěných hranolů 50x50. Tímto způsobem je možno rychle a bez větších nároků na nářadí a manuální zručnost postavit nejrůznější přístřešky, boudy, altány, ..

Grandslam u Ploučnice – dvouhra muži – sobota 19.9.2020 - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye230languageceskolipskyweb.cz

Zdravím všechny tenisové nadšence a hráče rekreačního tenisu. Dnes Vám napíšu informace o průběhu největšího singlového turnaje v historii spolku Tenisová rodina s mezinárodní účastí 32 hráčů. Turnaj se nám mimořádně podařil. Do areálu u řeky Ploučnice v České ..

Kompletujeme stavbu

personRedakceremove_red_eye230languagestavimbarak.cz

Povrchová úprava stěnVnitřní omítky v rodinném domku realizujeme různými materiály zejména podle toho, z čeho jsou postaveny stěny. Klasické omítky na cihelné zdivo jsou třívrstvé a skládají se z cementového podhozu (špric), hrubých vápenných omítek s přidáním cementu a ..

Posledního turnaje ze soutěžní série Tennis Family Tour 2020 je minulostí - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye219languageceskolipskyweb.cz

Zdravím všechny tenisové fanoušky a fanynky, zdravím všechny rekreační tenisové hráče a hráčky a také všechny členy a členky spolku Tenisová rodina. V sobotu 26.9.2020 byla ukončena soutěžní série tenisových turnajů pod názvem Tennis Family Tour 2020. Poslední venkovní ..

Záverečný podnik se odehrál včera ve Cvikově - Českolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye274languageceskolipskyweb.cz

Vsobotu 12.9.2020 se ve Cvikově odehrál vpořadí již 6. turnaj ze soutěžní série Tennis Family Tour 2020.Jak jinak popsat tento turnaj než jedním slovem, který ho nejlépe vystihuje –úžasný! Ano, takový byl turnaj vmužském deblu ve Cvikově a vžádném případě nepřeháním! ..