Testování, Recenze keyboard_arrow_right Přípravky keyboard_arrow_rightJak odstranit gelové laky ještě rychleji? ..

Jak odstranit gelové laky ještě rychleji? Tutorial k podkladovému laku Orly Easy-Off Basecoat.

personaccess_time24. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye195 shlédnutí

Video tutorial k odstranění gelových laků Orly představuje Podkladový lak Easy-Off s vitamíny nehtové kosmetiky Orly.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Gel lak EBD - UV gel polish recenze

personRedakceremove_red_eye93bookmarkPřípravky

Gel lak je lak a gel v jednom. Gel lak se aplikuje na přírodní nehet a jeho výdrž bývá zhruba 14 dní. Výhodou je praktické balení v malých lahvičkách po 15 ml., které se na první pohled neliší od běžných laků. Konzistencí je ale gel lak hustší. Pro aplikaci je třeba mít ..

Gel lak

personRedakceremove_red_eye130bookmarkZ domova

Gel lak, jak lze poznat již z názvu, je něco mezi gelem a lakem. Gel lak se aplikuje na přírodní nehet a jeho výdrž je, narozdíl od běžného laku, delší. Začíná se olupovat až zhruba po dvou týdnech. Výhodou je praktické balení v malých lahvičkách po 15 ml., které se na ..

Zvětšení objemu vlasů

personRedakceremove_red_eye99bookmarkZ domova

Na zplihlé, řidší nebo jemné vlasy bez objemu si stěžuje spousta žen, zato hustými, načechranými vlasy se může pochlubit málokterá z nás. Tento problém často řešíme culíkem, tunou laku na vlasy nebo hodně krátkým střihem. Zjistili jsme pro vás pár triků, jak trochu ..

Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají

personRedakceremove_red_eye77bookmarkKreativita

Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně dlouho výběrem vhodného šperku nebo svetříku a zapomínáme na některé další věci, kterých si muži, většinou nevědomě, ..

Jak odstranit žmolky z oblečení

personRedakceremove_red_eye59bookmarkZ domova

Některé materiály mají sklony ke žmolkování. Nejčastěji se protivné žmolky tvoří na svetrech, mikinách a teplácích. Tvorbě žmolků můžete předcházet, ale i když už se vytvoří, ještě stále je možnost je efektivně odstranit. Trápí vás žmolky na vašem oblíbeném ..

Easy up - spojovací systém pro dřevěné hranoly

personRedakceremove_red_eye76languagestavimbarak.cz

Jednoduchý, moderní a praktický spojovací systém, který se skládá ze spojovacích plastových prvků Easy up a dřevěných hranolů 50x50. Tímto způsobem je možno rychle a bez větších nároků na nářadí a manuální zručnost postavit nejrůznější přístřešky, boudy, altány, ..

Kompletujeme stavbu

personRedakceremove_red_eye120languagestavimbarak.cz

Povrchová úprava stěnVnitřní omítky v rodinném domku realizujeme různými materiály zejména podle toho, z čeho jsou postaveny stěny. Klasické omítky na cihelné zdivo jsou třívrstvé a skládají se z cementového podhozu (špric), hrubých vápenných omítek s přidáním cementu a ..

Stavíme hrubou stavbu

personRedakceremove_red_eye154languagestavimbarak.cz

Základy stavby rodinného domuZákladové konstrukce stavby tvoří důležitou část. Musí odpovídat základovým podmínkám na pozemku a zajistit stabilitu celé stavby. Pro realizaci základů stavby rodinného domku se používá většinou prostý beton tř. B15. Betonová směs se ..

Společnost Google vykázala rekordní zisk

personRedakceremove_red_eye65languagebyznysplac.cz

Pro Evropu a svět je výše zisku společnosti Google hořkým zjištěním. V USA vykazuje Google zisky a pečlivě se vyhýbá daňovým únikům. Ostatní svět se dozvídá, že zisky v jednotlivých zemích jsou minimální. V České republice platí Google na daních několik milionů, když ..

Založení trávníku výsevem nebo drnovým kobercem?

personRedakceremove_red_eye99languagestavimbarak.cz

Pokud si budete plánovat založit nový trávník nejdůležitější rozhodnutí, které musíme učinit, je, zda použít k založení trávníku semeno nebo drnový koberec. Obě metody mají své výhody i nevýhody a vaše rozhodování bude záviset na takových faktorech, jako jsou ..