Návody keyboard_arrow_right Obecné rady keyboard_arrow_rightJak omládnout podle Tibeťanů

Obrázek příspěvku: Jak omládnout podle Tibeťanů

Jak omládnout podle Tibeťanů

personaccess_time24. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye95 shlédnutí

Roku 1974 byla ve starém tibetském klášteře nalezena hliněná deska stará zhruba 5000 let. Na ní byl napsán návod na přípravu česnekového extraktu, který má být doslova elixírem mládí. Staří Tibeťané v receptu uvádějí, že po využívání této česnekové kůry člověk omládne o 15 let. No nezbývá nic jiného, než to vyzkoušet, abychom se sami mohli přesvědčit.

To, že česnek působí příznivě na naše zdraví, víme všichni a také si ho rádi dopřáváme. Silná česneková polévka, topinky s česnekem, česneková pomazánka, to jsou oblíbená česká jídla. Česnek patří zkrátka neodmyslitelně do naší kuchyně.
Rozhodně stojí za to vyzkoušet tibetský extrakt z česneku podle více než 5000 let starého receptu. Užívání tohoto výluhu má příznivý vliv na tepny, žíly a cévy. Dokáže regulovat krevní tlak a to tak, že u lidí s vysokým krevním tlakem dojde k jeho snížení a u lidí s nízkým, zase k optimálnímu zvýšení. Dále také snižuje hladinu cholesterolu v krvi, léčí záněty v těle, upravuje funkci trávicí soustavy, pomáhá při hubnutí, snižuje nitrooční tlak, působí příznivě na klouby apod. Účinky se projevují už během krátké doby. Zde je recept na tento zázrak. Příprava je naprosto jednoduchá.

Budete potřebovat:
360g oloupaných česnekových stroužků, 300g vinného lihu (90%)

Jak na to:
Česnekové stroužky rozmačkejte a vložte do tmavé lahve. Zalejte vinným lihem, zavřete a uschovejte v temné a chladnější místnosti. Po deseti dnech lahev vytáhněte a tekutinu proceďte přes plátno a česnek ještě dobře vymačkejte. Nalejte extrakt zpět do lahve a po dobu tří dnů nechejte opět v tmavé chladnější místnosti. Po uplynutí této doby můžete česnekový extrakt začít užívat.

Jak extrakt užívat:
Do půl decilitru mléka pokojové teploty nakapejte tolik kapek, kolik je uvedeno v tabulce/schématu. Extrakt se užívá 3x denně. Jedenáctý den jej začnete užívat po 25 kapkách třikrát denně a takto pokračujete, dokud celý extrakt nespotřebujete. Česnekovou ozdravnou kúru je doporučeno provádět jednou za pět let.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Kónické kulmy - jak fungují, kritéria výběru - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye72bookmarkDoplňky

Jestliže toužíte po vlnitých vlasech, kónická kulma je praktickým a velmi účinným řešením. S její pomocí lze vytvořit opravdu přirozené vlny na kratších i dlouhých vlasech. Kromě názvu kónická kulma se používá i loknovač či loknovací kulma. Poradíme vám, jak vybrat ..

Jednoduché věci, které na mužích miluji - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye32bookmarkNovinky z domova

I přesto, že nám muži dokáží ve vteřině zlomit srdce a mnohdy nás přivádějí na pokraj šílenství, je několik věcí, které na nich prostě miluji. Někdy nemůžeme být s nimi, ale ani bez nich. Je zkrátka těžké pochopit opačné pohlaví. Umíte to? A dokážete ocenit jejich ..

Rozdíl mezi parfémem, EdT a EdP

personRedakceremove_red_eye92bookmarkZ domova

To, co v češtině označujeme obecně jako parfém, nemusí být parfém. O něco výstižnější slovo je vůně. Vůně se totiž dělí podle intenzity a koncentrace vůní na parfémy, EdP a EdT. To, co v češtině označujeme obecně jako parfém, nemusí být parfém. O něco ..

Co dělat, když venku prší? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye67bookmarkZ domova

Je tolik různých způsobů, jak trávit čas, když prší. Upršený den není dnem, kdy bychom měli sedět za oknem a stěžovat si na počasí. Je spousta činností, které se za deště dělat nedají, ale zároveň je tolik věcí, které se dělat dají! Využijte proto romantické kouzlo ..

Jak používat kokosový olej?

personRedakceremove_red_eye84bookmarkPřípravky

Kokosový olej se získává z družiny kokosových ořechů rostoucích na palmě kokosové. Obsahuje velké množství prospěšných látek. Pomáhá i v péči o pokožku a vlasy a je také skvělým výživovým doplňkem. Zjistili jsme, jak ho správně používat. Pozor, hrozí, že po ..

Interiér a vybavení domácnosti

personRedakceremove_red_eye83languagestavimbarak.cz

V této kapitole Vám přiblížíme téma ohledně interiéru a vybavení domácnosti, pojdme tedy na to. Interiér moderního domuProstor a barva Prostor každé místnosti utváří několik prvků, na které se nesmí zapomenout v žádném objektu. Jsou to především jasné rozměry ..

Pořizujeme vnitřní instalace

personRedakceremove_red_eye162languagestavimbarak.cz

Zdravotně technické instalaceRovněž vnitřní instalace a systémy vytápění rodinného domu prošly za poslední desetiletí rychlým vývojem. Změnily se nejen používané materiály, ale i nároky na hygienickou nezávadnost a trvanlivost . Pro rozvody kanalizace a pitné vody se ..

Realizace stavby

personRedakceremove_red_eye83languagestavimbarak.cz

Výběr způsobu výstavby rodinného domuV období, kdy pořizujeme projektovou dokumentaci pro výstavbu rodinného domu, se zabýváme otázkou jaký způsob výstavby rodinného domu zvolíme. Rozhodujeme o tom, zda si necháme postavit náš rodinný dům tzv. "na klíč" nebo zvolíme ..

Kompletujeme stavbu

personRedakceremove_red_eye121languagestavimbarak.cz

Povrchová úprava stěnVnitřní omítky v rodinném domku realizujeme různými materiály zejména podle toho, z čeho jsou postaveny stěny. Klasické omítky na cihelné zdivo jsou třívrstvé a skládají se z cementového podhozu (špric), hrubých vápenných omítek s přidáním cementu a ..

Martin Schlemmer – Webtrh jsem založil, aby se mohli setkávat lidé podnikající přes internet

personRedakceremove_red_eye183languagebyznysplac.cz

Martin Schlemmer, zakladatel velice úspěšného portálu pro podnikatele Webtrh, který byl dříve znám spíše pod přezdívkou Retal. Právě na Webtrh je mířený i dnešní rozhovor.Jaká byla původní idea projektu Webtrh.cz při jeho založení a co jste od toho očekával?Webtrh jsem ..