Návody keyboard_arrow_right Obecné rady keyboard_arrow_rightJak se ostříhat sama - Hotmoda.cz

Jak se ostříhat sama - Hotmoda.cz

personaccess_time29. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye152 shlédnutí

Když se rozhodnete, že už nechcete dál utrácet velké sumy peněz za kadeřníka, nemusíte být hned odsouzeni k neustále roztřepeným konečkům a jednomu střihu nestřihu. Je spousta způsobů, jak se ostříhat sama a nic to nestojí. Budete potřebovat jen hřeben, gumičky do vlasů a nůžky. Pokud máte vlasy kratší, můžete si pořídit klip na stříhání vlasů, se kterým lze vytvořit i kratší střihy.

Jak si sama postupně sestříhat vlasy
Vlasy vyžehlete a rozčesejte pomocí hřebenu či kartáče
V předklonu si vytvořte culík téměř až u čela
Druhou gumičkou svažte vlasy v takové vzdálenosti od konečků, o kterou chcete vlasy zkrátit
Ustříhněte vlasy těsně pod druhou gumičkou
Když vlasy rozpustíte a rozčešete, budou postupně sestříhané (viz video)

Jak si sama ostříhat vlasy do rovného střihu
Pokud máte vlasy v takové délce, že si můžete učesat culík, pak je tato metoda vhodná pro vás. Pokud máte vlasy v délce asi po ramena, poproste raděj někoho o pomoc
Vlasy si vyžehlete a pořádně rozčešte
Vytvořte si culík ve spodní části hlavy
Přidejte další gumičku o něco níže (záleží na tom, o jakou délku chcete vlasy zkrátit)
Vlasy ustříhněte těsně pod gumičkou
Výsledkem jsou vlasy do rovna zastřižené
Konečky můžete poupravit tak, že je prostříháte nůžkami ve svislém směru

Jak si sama ostříhat krátké vlasy nebo ofinu
Vaše kratší vlasy si můžete nejlépe ostříhat pomocí praktických klipů, které je upevní tak, jak potřebujete. Výborně s nimi ostříháte i děti. Seženete je za cenu kolem 350 kč. O něco dražší je Crea clip, který stojí zhruba 600 kč.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak zvětšit a zpevnit prsa bez plastické operace? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye52bookmarkObecné rady

Spousta žen není spokojena se svým poprsím. K některým byla příroda velmi štědrá, jiné zase tvrdí, že jejich prsa potřebují alespoň trochu přifouknout. Plastická operace ale není jediným řešením. Je to velký zásah do organismu, který může přinést různé komplikace, ..

Vše o zastříhávání konečků a stříhání vlasů - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye55bookmarkZ domova

Asi nemá smysl vysvětlovat, že bez pravidelného zastříhávání vlasů nedosáhneme krásné, zdravé a husté kštice, po které tak touží každá z nás. Vlasy, které rostou jako dříví v lese a nikdo o ně nepečuje, se třepí, lámou a často i vypadávají. V tomto článku se ..

Co dělat, když venku prší? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye46bookmarkZ domova

Je tolik různých způsobů, jak trávit čas, když prší. Upršený den není dnem, kdy bychom měli sedět za oknem a stěžovat si na počasí. Je spousta činností, které se za deště dělat nedají, ale zároveň je tolik věcí, které se dělat dají! Využijte proto romantické kouzlo ..

Jak na objem vlasů už od kořínků

personRedakceremove_red_eye69bookmarkObecné rady

Mnoho žen neustále bojuje se zplihými vlasy. Také máte jemné vlasy bez objemu, které rychle plihnou? Umyjete si je, důkladně je vyfoukáte a stejně máte za chvíli na hlavě několik zplihlých ocásků? Možná vám pomůže některý z trikůi pro dosažení žádaného objemu vlasů. ..

Co nosit k legínám? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye36bookmarkNovinky z domova

Legíny jsou stále více a více oblíbeným kouskem šatníku a nenechte se zmást, že je mohou nosit jen štíhlé a vysoké ženy. Pokud legíny umíte správně nosit, pak v nich budete vypadat výborně i s pevnějšími stehny nebo větším zadečkem. V tomto článku se dozvíte, jak lze ..

Zahrada a okolí domu

personRedakceremove_red_eye67languagestavimbarak.cz

Dům jste si vybrali, co se zahradou? Zahrada je pro každý rodinný dům jeho cennou součástí. O dům, který ji nemá, není velký zájem, ani obraz přece nekupujeme bez rámu. Samozřejmě chceme, aby náš krásný nový dům měl i dokonalý rám - svoji zahradu. Jak na to? ..

Financování stavby

personRedakceremove_red_eye79languagestavimbarak.cz

Mít vlastní střechu nad hlavou je jistě snem mnoha z nás. Každý si asi dokáže představit, jak by měl jeho ideální byt nebo dům vypadat. Vlastní bydlení však také zároveň bývá největší životní inves­ticí. Od našich snů k realitě vede často strastiplná cesta hledání ..

Slevy a slevy – neplaťte na daních víc, než musíte

personRedakceremove_red_eye66languagebyznysplac.cz

Uplatnění slev má některá úskalí, která je potřeba si pečlivě hlídat. Omyly Daňová správa neodpouští a mohly by znamenat zcela opačný efekt. Tedy víc práce, pokutu za nesprávně vypočtenou daň a penále do doby zaplacení. Nemluvě o dodatečném daňovém přiznání a ..

Realizace stavby

personRedakceremove_red_eye65languagestavimbarak.cz

Výběr způsobu výstavby rodinného domuV období, kdy pořizujeme projektovou dokumentaci pro výstavbu rodinného domu, se zabýváme otázkou jaký způsob výstavby rodinného domu zvolíme. Rozhodujeme o tom, zda si necháme postavit náš rodinný dům tzv. "na klíč" nebo zvolíme ..

Práce doma bez podvodu? – 1. část

personRedakceremove_red_eye169languagebyznysplac.cz

Řada lidí hledá práci především doma. Nelze říci, že by neexistovala, ale ne vždy se jedná o seriózní nabídky. V této první části se tak podíváme především na ty podvodné nabídky, kterých najdeme hlavně na internetu víc než dost.Práce doma bez podvodu?Bez práce nejsou ..