Bleskovky keyboard_arrow_right Z domova keyboard_arrow_rightJak si udělat mašli z vlasů?

Jak si udělat mašli z vlasů?

personaccess_time19. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye114 shlédnutí

Fenomén vytváření vlasových mašlí rozpoutala Lady Gaga, zpěvačka známá pro svou výstřednost a svéráznost. Mašli z vlasů ale můžete vyzkoušet i vy. Dá se ve vytvořit v různých podobách a obměnách. Fantazii se meze nekladou.

Jak na to:
Princip je vždy podobný. Z vlasů vytvoříte drdol, který rozdělíte na dvě poloviny a urostřed omotáte jedním pramenem vlasů. Hotovou mašli je potřeba nalakovat, případně poupravit s pomocí gelu nebo vosku. Vlasovou mašli lze nosit do školy, do práce, ale i na ples nebo na párty, zkrátka kam chcete. Pro každou příležitost si můžete vytvořit jinou. Není to vůbec těžké.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Vše o zastříhávání konečků a stříhání vlasů - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye70bookmarkZ domova

Asi nemá smysl vysvětlovat, že bez pravidelného zastříhávání vlasů nedosáhneme krásné, zdravé a husté kštice, po které tak touží každá z nás. Vlasy, které rostou jako dříví v lese a nikdo o ně nepečuje, se třepí, lámou a často i vypadávají. V tomto článku se ..

Jaká barva vlasů mi bude slušet? - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

personRedakceremove_red_eye469bookmarkObecné rady

Ať už pravidelně experimentujete s barvami na vlasy, nebo jste věrná už spousty let jednomu odstínu, zjistěte, jaká barva vlasů by právě vám mohla slušet. Mnoho žen se neodváží za celý život změnit jejich přirozenou barvu vlasů. Přitom ve spoustě případů platí, že kdyby ..

Jak na objem vlasů už od kořínků

personRedakceremove_red_eye95bookmarkObecné rady

Mnoho žen neustále bojuje se zplihými vlasy. Také máte jemné vlasy bez objemu, které rychle plihnou? Umyjete si je, důkladně je vyfoukáte a stejně máte za chvíli na hlavě několik zplihlých ocásků? Možná vám pomůže některý z trikůi pro dosažení žádaného objemu vlasů. ..

Účesy a střihy pro krátké vlasy

personRedakceremove_red_eye229bookmarkNovinky z domova

Krátké vlasy jsou díky rychlému a nenáročnému způsobu úpravy velmi oblíbené. Zároveň mohou vypadat šmrncovně, elegantně, rebelsky, roztomile i objemně. Stačí zvolit správný střih a barvu vzhledem k vašemu typu vlasů a vhodný způsob úpravy. Inspirujte se fotografiemi ..

Zvětšení objemu vlasů

personRedakceremove_red_eye99bookmarkZ domova

Na zplihlé, řidší nebo jemné vlasy bez objemu si stěžuje spousta žen, zato hustými, načechranými vlasy se může pochlubit málokterá z nás. Tento problém často řešíme culíkem, tunou laku na vlasy nebo hodně krátkým střihem. Zjistili jsme pro vás pár triků, jak trochu ..

Potřebujete webové stránky? Zamyslete se nad nimi

personRedakceremove_red_eye95languagebyznysplac.cz

Říci větu „Potřebuji webové stránky.“ je to nejsnadnější, co může podnikatel v jakémkoliv oboru udělat. Často se však jedná o výkřik pod tlakem konkurence nebo různých reklamních kampaní.Následně se lidé vydávají různými cestami. Někteří si chtějí vše vytvořit ..

4. díl – Jak správně odkazovat a odkazový profil

personRedakceremove_red_eye73languagebyznysplac.cz

Dnes si řekneme, kam nejlépe odkazovat a jak používat longtailové výrazy. Pro příklad si představte, že máte eshop a prodáváte televize. Největší chyba při SEO je snaha, být na předních pozicích např. na slovo televize. Je to opravdu častá a zásadní chyba, kterou dělá ..

Martin Schlemmer – Webtrh jsem založil, aby se mohli setkávat lidé podnikající přes internet

personRedakceremove_red_eye181languagebyznysplac.cz

Martin Schlemmer, zakladatel velice úspěšného portálu pro podnikatele Webtrh, který byl dříve znám spíše pod přezdívkou Retal. Právě na Webtrh je mířený i dnešní rozhovor.Jaká byla původní idea projektu Webtrh.cz při jeho založení a co jste od toho očekával?Webtrh jsem ..

Posilování v pohodlí domova

personRedakceremove_red_eye97languagestavimbarak.cz

Jediné co musíte udělat, pokud nechcete trápit své tělo před zraky ostatních v posilovně, je zvolit si doma vhodnou místnost či pro méně náročné vhodný kout k posilování a také si samozřejmě vyčlenit peníze na nákup základních posilovacích pomůcek. Pokud ovšem patříte ..

Vybíráme stavební pozemek

personRedakceremove_red_eye69languagestavimbarak.cz

Výběr vhodného stavebního pozemku je nejdůležitějším rozhodnutím, které budoucí stavebník rodinného domu musí udělat. Závažnost tohoto rozhodování spočívá především v tom, že vlastnosti, výhody i nevýhody stavebního pozemku nelze v budoucnu změnit, můžeme je pouze ..