Návody keyboard_arrow_right Obecné rady keyboard_arrow_rightJednoduché a rychlé účesy na každý den ..

Obrázek příspěvku: Jednoduché a rychlé účesy na každý den - Hotmoda.cz

Jednoduché a rychlé účesy na každý den - Hotmoda.cz

personaccess_time06. červen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye317 shlédnutí

S vlasy bývá někdy potíž. Dva stejné účesy stále dokola nás začínají časem nudit a je potřeba najít trochu inspirace. Existuje spousta jednoduchých a rychlých účesů, které se hodí do práce, do školy i na večer. Většinu z nich zvládnete během několika minut a budete potřebovat maximálně lak na vlasy, několik sponek nebo gumiček. Pojďte se podívat na jednoduché a rychlé účesy pro krátké i dlouhé vlasy na každý den.

Účesy pro dlouhé vlasy
Pokud máte dlouhé vlasy, máte vyhráno. S dlouhých vlasů se dá totiž vymyslet nespočetně mnoho účesů. Výhodou je, že je můžete snadno zaplést do copů a sepnout, nebo si uvázat zajímavý drdol. K vytvoření většiny účesů vám bude stačit několik tenkých gumiček a pár sponek (pinet), které vlasy snadno uchytí tam, kde mají být. Jako doplňky do vlasů vypadají krásně zejména různé druhy mašlí, stuh a látkových květin, které lze připnout nad drdolem, nebo třeba kousek za uchem. Žehlička na vlasy nebo kónická kulma je také dobrým pomocníkem, díky kterému získá váš účes dokonalý šmrnc. V následujících videích najdete spoustu tipů na jednoduché a rychlé účesy pro dlouhé vlasy. Žádný z účesů nezabere déle než deset minut. S trouchou tréninku to zvládnete i za dvě.

Účesy pro krátké vlasy
Krátké vlasy to mají vždy o něco složitější, pokud jde o vymýšlení účesů. Skvělými pomocníky, kteří zničí nudu, jsou látkové čelenky, mašle nebo zajímavé spony. ALe i pro kratší vlasy lze samozřejmě vymyslet spoustu zajímavých účesů, které zvládnete během chvilky. Čas od času použijte kulmu. I krátké vlasy vypadají s loknami krásně. Inspiraci najdete ve videích níže.

Pokud máte krátké vlasy, popřemýšlejte o ofině. Ofinu můžete nosit do čela, na bok a klidně ji i stáhnout dozadu. Účes vypadá bohatší a výraznější i u jemnějších a řidších vlasů.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak zvětšit a zpevnit prsa bez plastické operace? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye140bookmarkObecné rady

Spousta žen není spokojena se svým poprsím. K některým byla příroda velmi štědrá, jiné zase tvrdí, že jejich prsa potřebují alespoň trochu přifouknout. Plastická operace ale není jediným řešením. Je to velký zásah do organismu, který může přinést různé komplikace, ..

Co dělat, když venku prší? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye150bookmarkZ domova

Je tolik různých způsobů, jak trávit čas, když prší. Upršený den není dnem, kdy bychom měli sedět za oknem a stěžovat si na počasí. Je spousta činností, které se za deště dělat nedají, ale zároveň je tolik věcí, které se dělat dají! Využijte proto romantické kouzlo ..

Jak na objem vlasů už od kořínků

personRedakceremove_red_eye200bookmarkObecné rady

Mnoho žen neustále bojuje se zplihými vlasy. Také máte jemné vlasy bez objemu, které rychle plihnou? Umyjete si je, důkladně je vyfoukáte a stejně máte za chvíli na hlavě několik zplihlých ocásků? Možná vám pomůže některý z trikůi pro dosažení žádaného objemu vlasů. ..

Dámské overaly k vodě, na rande i do společnosti - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye218bookmarkDoplňky

Kdybyste si na letošní léto měla pořídit jen novou jednu věc, nejlepší volbou by byl rozhodně overal. Letos jsou overaly různých druhů na vrcholu pomyslného žebříčku všech trendy věcí. Ať už si pořídíte elegantní černý overal, květovaný volnočasový nebo sexy ..

Co nosit k legínám? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye122bookmarkNovinky z domova

Legíny jsou stále více a více oblíbeným kouskem šatníku a nenechte se zmást, že je mohou nosit jen štíhlé a vysoké ženy. Pokud legíny umíte správně nosit, pak v nich budete vypadat výborně i s pevnějšími stehny nebo větším zadečkem. V tomto článku se dozvíte, jak lze ..

Zahrada a okolí domu

personRedakceremove_red_eye197languagestavimbarak.cz

Dům jste si vybrali, co se zahradou? Zahrada je pro každý rodinný dům jeho cennou součástí. O dům, který ji nemá, není velký zájem, ani obraz přece nekupujeme bez rámu. Samozřejmě chceme, aby náš krásný nový dům měl i dokonalý rám - svoji zahradu. Jak na to? ..

Realizace stavby

personRedakceremove_red_eye197languagestavimbarak.cz

Výběr způsobu výstavby rodinného domuV období, kdy pořizujeme projektovou dokumentaci pro výstavbu rodinného domu, se zabýváme otázkou jaký způsob výstavby rodinného domu zvolíme. Rozhodujeme o tom, zda si necháme postavit náš rodinný dům tzv. "na klíč" nebo zvolíme ..

Daňové přiznání – jednoduché i složité zároveň

personRedakceremove_red_eye286languagebyznysplac.cz

Tento rok se bude daňové přiznání podávat 2.dubna. Pokud chcete někoho vyvést aprílovým žertíkem, tak Daňová správa to tentokrát nebude. Jenom daňový poradce může trochu poškádlit a především oddálit povinnost a to na 1.červenec. Žádná služba ale není zadarmo.Nejen ..

Interiér a vybavení domácnosti

personRedakceremove_red_eye194languagestavimbarak.cz

V této kapitole Vám přiblížíme téma ohledně interiéru a vybavení domácnosti, pojdme tedy na to. Interiér moderního domuProstor a barva Prostor každé místnosti utváří několik prvků, na které se nesmí zapomenout v žádném objektu. Jsou to především jasné rozměry ..

Belize je krásná země a nemá s Českou republikou dohodu

personRedakceremove_red_eye231languagebyznysplac.cz

Nádherné pláže, zachovalý prales, korálové útesy a záhadná mayská kultura lákají k neobyčejnému turistickému zážitku. Hlavou státu je sice Alžběta II., ale vládne tam místní parlament a premiér, kteří si počínají velice podivně. Nechtějí skoro žádné daně. Tedy ..