Motivační články keyboard_arrow_right Osobnost keyboard_arrow_rightNebuďte šedá myš! Realizujte se - ..

Obrázek příspěvku: Nebuďte šedá myš! Realizujte se - Hotmoda.cz

Nebuďte šedá myš! Realizujte se - Hotmoda.cz

personaccess_time31. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye253 shlédnutí

Mnoho žen trápí, že celé roky jen stojí ve stínu svých průbojnějších a výraznějších kamarádek nebo kolegyň. Patříte mezi šedé myši, které se okamžitě ztratí v davu? Stává se vám, že vás lidé lehce přehlédnou? Jste na veřejnosti nenápadnou osobou, ačkoli uvnitř víte, že se ve vás skrývá pohotová společnice se smyslem pro humor? Je třeba s tím něco udělat.

Styl
Nemyslete si, že když nepatříte zrovna mezi kočky, za kterými se lidé na ulici otáčí, nemůžete upoutat pozornost okolí. Důležitější než krása je styl. Navíc vždy platilo a platí: krása zmizí, ale styl zůstane. Najděte se. Vyhraďte si jedno odpoledne jen pro sebe a prostudujte fashion magazíny, nebo vyražte na nákupy. Inspirujte se stylem, který uvidíte v časopisech nebo na figurínách v obchodě. Důležité je cítit se dobře a zároveň podtrhnout svoji osobnost a vyzdvihnout přednosti. Celý život nosíte džíny? Tak vyzkoušejte zajímavý rafinovaný kostýmek! Možná se právě v něm budete cítit sebejistěji. Ani byste nevěřila, co vše dokáže nový a padnoucí účes! Poraďte se s kadeřnicí a nebojte se zkusit novou barvu, délku vlasů a střih. 

Pocity a postoje
Když se zrovna cítíte nejistě, jste nervózní nebo se něčeho bojíte, nebojte se o svých pocitech mluvit. Zaujměte postoj: když se mi něco nepodaří, nikdo mi hlavu neutrhne. Flegmatici to mají v životě jednodušší. Zbytečně se nestresují, protože ví, že je to zbytečné a škodili by jen sami sobě. I když nejste rozený flegmatik, zkuste si jejich přístup alespoň v určitých situacích osvojit. Budete šťastnější. 

Kdo jsem
Přemýšlejte o sobě a položte si několik otázek. Zcela bezpečně byste měla vědět, jaké jsou vaše kladné i záporné vlastnosti, čeho jste v životě dokázala, co chcete dokázat, jaké je vaše životní motto a proč by se s vámi mělo okolí přátelit. Za svými názory si sůjte, ale vždy vyslechněte druhého a snažte se ho pochopit. Argumentujte a pohotově na argumenty ostatních reagujte. Nebuďte lehce ovlivnitelná. Takoví lidé jsou snadnou kořistí tzv. pijavic. 

 

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak zvětšit a zpevnit prsa bez plastické operace? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye140bookmarkObecné rady

Spousta žen není spokojena se svým poprsím. K některým byla příroda velmi štědrá, jiné zase tvrdí, že jejich prsa potřebují alespoň trochu přifouknout. Plastická operace ale není jediným řešením. Je to velký zásah do organismu, který může přinést různé komplikace, ..

Jak na objem vlasů už od kořínků

personRedakceremove_red_eye201bookmarkObecné rady

Mnoho žen neustále bojuje se zplihými vlasy. Také máte jemné vlasy bez objemu, které rychle plihnou? Umyjete si je, důkladně je vyfoukáte a stejně máte za chvíli na hlavě několik zplihlých ocásků? Možná vám pomůže některý z trikůi pro dosažení žádaného objemu vlasů. ..

Co nosit k legínám? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye123bookmarkNovinky z domova

Legíny jsou stále více a více oblíbeným kouskem šatníku a nenechte se zmást, že je mohou nosit jen štíhlé a vysoké ženy. Pokud legíny umíte správně nosit, pak v nich budete vypadat výborně i s pevnějšími stehny nebo větším zadečkem. V tomto článku se dozvíte, jak lze ..

Co dělat, když venku prší? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye150bookmarkZ domova

Je tolik různých způsobů, jak trávit čas, když prší. Upršený den není dnem, kdy bychom měli sedět za oknem a stěžovat si na počasí. Je spousta činností, které se za deště dělat nedají, ale zároveň je tolik věcí, které se dělat dají! Využijte proto romantické kouzlo ..

Dámské overaly k vodě, na rande i do společnosti - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye220bookmarkDoplňky

Kdybyste si na letošní léto měla pořídit jen novou jednu věc, nejlepší volbou by byl rozhodně overal. Letos jsou overaly různých druhů na vrcholu pomyslného žebříčku všech trendy věcí. Ať už si pořídíte elegantní černý overal, květovaný volnočasový nebo sexy ..