Bleskovky keyboard_arrow_right Z domova keyboard_arrow_rightProměna v celebritu - Hotmoda.cz

Obrázek příspěvku: Proměna v celebritu - Hotmoda.cz

Proměna v celebritu - Hotmoda.cz

personaccess_time10. červen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye126 shlédnutí

Přáli jste si někdy vypadat jako některá z celebrit nebo jako vaše oblíbená filmová postava? Co třeba vypadat jako Angelina Jolie, Adele, Megan Fox či jako Michael Jackson nebo dokonce Avatar? Nemusí to být až tak nemožné, jak se zdá...

Make-up a líčení dokáže s nevýrazným obličejem kouzla. Své o tom ví spousta vizážistů, jejichž každodenním úkolem je dělat lidi krásnější než jsou. Kouzlo make-upu je ale mnohem mocnější než si mnozí kdy mysleli. Pokud s ním umíte pracovat, můžete na jednom večírku vypadat jako Jesica Alba, na druhém jako Kate Middleton a na třetím třeba jako Justin Bieber. A co víc, milovníci umění si můžou vyrazit třeba ve stylu Mona Lisa.

Jedna mladá dívka z USA se proslavila svými videi na serveru Youtube, kde předvádí ostatním, kterak se přeměnit v jakoukoli celebritu nebo filmovou postavu. A že se jí to daří, to musíme uznat. U jejich videí naleznete dokonce seznam veškerých líčidel, která použila. Její proměny nevypadají vůbec složitě. Chce to jen trošku zručnosti, zkoušet, experimentovat a časem se možná doberete ke stejnému výsledku jako ona.

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Jak zvětšit a zpevnit prsa bez plastické operace? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye140bookmarkObecné rady

Spousta žen není spokojena se svým poprsím. K některým byla příroda velmi štědrá, jiné zase tvrdí, že jejich prsa potřebují alespoň trochu přifouknout. Plastická operace ale není jediným řešením. Je to velký zásah do organismu, který může přinést různé komplikace, ..

Jak na objem vlasů už od kořínků

personRedakceremove_red_eye201bookmarkObecné rady

Mnoho žen neustále bojuje se zplihými vlasy. Také máte jemné vlasy bez objemu, které rychle plihnou? Umyjete si je, důkladně je vyfoukáte a stejně máte za chvíli na hlavě několik zplihlých ocásků? Možná vám pomůže některý z trikůi pro dosažení žádaného objemu vlasů. ..

Co nosit k legínám? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye123bookmarkNovinky z domova

Legíny jsou stále více a více oblíbeným kouskem šatníku a nenechte se zmást, že je mohou nosit jen štíhlé a vysoké ženy. Pokud legíny umíte správně nosit, pak v nich budete vypadat výborně i s pevnějšími stehny nebo větším zadečkem. V tomto článku se dozvíte, jak lze ..

Co dělat, když venku prší? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye150bookmarkZ domova

Je tolik různých způsobů, jak trávit čas, když prší. Upršený den není dnem, kdy bychom měli sedět za oknem a stěžovat si na počasí. Je spousta činností, které se za deště dělat nedají, ale zároveň je tolik věcí, které se dělat dají! Využijte proto romantické kouzlo ..

Dámské overaly k vodě, na rande i do společnosti - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye220bookmarkDoplňky

Kdybyste si na letošní léto měla pořídit jen novou jednu věc, nejlepší volbou by byl rozhodně overal. Letos jsou overaly různých druhů na vrcholu pomyslného žebříčku všech trendy věcí. Ať už si pořídíte elegantní černý overal, květovaný volnočasový nebo sexy ..