Novinky keyboard_arrow_right Novinky z domova keyboard_arrow_rightSlovenská prezidentka a její rouškové ..

Obrázek příspěvku: Slovenská prezidentka a její rouškové řešení

Slovenská prezidentka a její rouškové řešení

personaccess_time17. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye59 shlédnutí

Co říkáte na Slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou.

Nám se její styl moc líbí.

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Gabrielle Coco Chanel

personRedakceremove_red_eye59bookmarkSlavní návrháři

Některé osobnosti nás nepřestávají inspirovat. Jejich životní příběhy v nás vzbuzují odvahu, obdiv a motivují nás k vlastní činnosti. Mezi ně bezpochyby patří žena, která změnila svět módy, žena, která navzdory svému chudému původu dosáhla ohromného úspěchu. Je jí ..

Waris Dirie - HotModa.cz

personRedakceremove_red_eye24bookmarkOsobnost

Waris Dirie, somálská modelka, spisovatelka, herečka a bojovnice za lidská práva, prožila dětství v chudobě a strachu. V ranném dětství prodělala ženskou obřízku, což s sebou neslo množství zdravotních problémů. Bohužel, tento rituál je součástí Somálské kultury. Waris ..

Co je to špalda?

personRedakceremove_red_eye28bookmarkZ domova

Ať už jste zastánci zdravého životního stylu či nikoli, možná už jste slyšeli o špaldě. V pekárnách občas narazíme na špaldový chleba, v kuchařkách se zase doporučuje špalda jako příloha, případně jste někdy jedli tzv. špaldoto. V tomto článku se zaměříme na to, co ..

Levandulový dotek pro zklidnění duše i těla

personRedakceremove_red_eye34bookmarkDoplňky

Fialová kráska s nezaměnitelnou podmanivou vůní. Svými jemnými voňavými tóny si získala srdce nejednoho bylinkáře a milovníka květin. Oblíbili si ji nejen lékárníci, ale i aromaterapeuti. A není se co divit – léčivou sílu této rostliny využívají lidé od pradávna.A ..

Účesy a střihy pro krátké vlasy

personRedakceremove_red_eye81bookmarkNovinky z domova

Krátké vlasy jsou díky rychlému a nenáročnému způsobu úpravy velmi oblíbené. Zároveň mohou vypadat šmrncovně, elegantně, rebelsky, roztomile i objemně. Stačí zvolit správný střih a barvu vzhledem k vašemu typu vlasů a vhodný způsob úpravy. Inspirujte se fotografiemi ..

Stavíme hrubou stavbu

personRedakceremove_red_eye76languagestavimbarak.cz

Základy stavby rodinného domuZákladové konstrukce stavby tvoří důležitou část. Musí odpovídat základovým podmínkám na pozemku a zajistit stabilitu celé stavby. Pro realizaci základů stavby rodinného domku se používá většinou prostý beton tř. B15. Betonová směs se ..

Úvodní slovo na začátek

personRedakceremove_red_eye56languagestavimbarak.cz

Sen žít a bydlet v rodinném domě se stává skutečností a je dostupný pro stále větší počet lidí.Potřeba zajistit pro rodinu vlastní obydlí je stará jako lidstvo samo. S vývojem lidského společenství se vyvíjí i požadavky a nároky na bydlení. Lidské obydlí a jeho ..

Realizace stavby

personRedakceremove_red_eye46languagestavimbarak.cz

Výběr způsobu výstavby rodinného domuV období, kdy pořizujeme projektovou dokumentaci pro výstavbu rodinného domu, se zabýváme otázkou jaký způsob výstavby rodinného domu zvolíme. Rozhodujeme o tom, zda si necháme postavit náš rodinný dům tzv. "na klíč" nebo zvolíme ..

Pořizujeme vnitřní instalace

personRedakceremove_red_eye79languagestavimbarak.cz

Zdravotně technické instalaceRovněž vnitřní instalace a systémy vytápění rodinného domu prošly za poslední desetiletí rychlým vývojem. Změnily se nejen používané materiály, ale i nároky na hygienickou nezávadnost a trvanlivost . Pro rozvody kanalizace a pitné vody se ..

Interiér a vybavení domácnosti

personRedakceremove_red_eye49languagestavimbarak.cz

V této kapitole Vám přiblížíme téma ohledně interiéru a vybavení domácnosti, pojdme tedy na to. Interiér moderního domuProstor a barva Prostor každé místnosti utváří několik prvků, na které se nesmí zapomenout v žádném objektu. Jsou to především jasné rozměry ..