Bleskovky keyboard_arrow_right Z domova keyboard_arrow_rightSuché šampony - Hotmoda.cz - Váš módní ..

Obrázek příspěvku: Suché šampony - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

Suché šampony - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

personaccess_time20. červen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye150 shlédnutí

Suché šampony jsou výborným pomocníkem pro rychle se mastící vlasy. Ale nejen pro ně. Budou se hodit i když máte vlasy suché a mastí se vám pouze u kořínků, nebo potřebujete účes oživit a nemáte zrovna možnost si vlasy umýt. Nemusíte si vlasy denně umývat a fénovat. Suchý šampon pohltí mastnotu během několik minut. Aplikace je snadná a výsledek potěší. Jaký suchý šampon je váš oblíbený?

Jak a kdy suchý šampon použít?
Většina suchých šamponů, které jsou u nás k dostání, je vhodná i pro každodenní nebo velmi časté použití. Jsou lidé, kteří se bez nich neobejdou, protože se jim vlasy začínají mastit klidně už za 8 hodin po běžném umytí. Obzvláště jejich účinek ocení majitelky ofin.

Suchý šampon je jemný prášek, který po nanesení do vlasů doslova vsákne a pohltí mastnotu. Stačí ho pak jen vytřepat a vlasy upravit jako obvykle. U nás jsou k dostání suché šampony různých cenových kategorií. Každému může vyhovovat jiný. Cena toho nejlevnějšího se pohybuje kolem 30 kč. Pamatujte, že suchý šampon není určen jako náhrada klasického šamponu. Je to jen určitá alternativa, která dokáže okamžitě vlasy odmastit, nadzvednou zplihlé a mastné kořínky a dodat jim vůni a lehkost na dalších zhruba 24 hodin. Výhodou je, že nepotřebujete fén. Při používání suchého šamponu je nejpohodlnější balení ve spreji, které už většina produktů má. Jednošu se aplikuje- stačí šampon nastříkat ke kořínkům vlasů (optimální množství bývá uvedeno na obalu), bříšky prstů dobře vlasy několikrát promnout a vytřepat zbytek prášku. I když se vám vlasy příliš nemastí, suchý šampon se bude hodit na cestování, stanování apod. Pokud vlasy umýváte každý třetí den, s jtakovým šamponem je můžete umýt až čtvrtý den. Pokaždé, když se vám vlasy nechtějí umývat, nebo nemáte přístup k teplé vodě, suchý šampon vás může zachránit.

Velmi chválené jsou suché šampony Lee stafford. Patří mezi ty dražší, avšak kvalita je vysoká. Cena se pohybuje okolo 280 kč za 150 ml. Vždy ale krásně voní, nezanechávají ve vlasech zbytky a jsou osvěžující s dlouhodobým efektem. Značka Lee Stafford se pomalu dostává také do drogerií, takže už není nutné objednávat z internetu. Pokud chcete nějakou levnější variantu, pak můžete zkusit třeba suchý šampon Batiste pro objem vlasů. Oblíbený je zejména díky výdrži. Vlasy vypadají jako umyté i dva dny.

 

folder_openPřiřazené štítky

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Zesvětlení vlasů přírodní cestou - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

personRedakceremove_red_eye198bookmarkObecné rady

Když chceme mít vlasy světlejší, naše cesta většinou vede ke kadeřnici nebo do drogerie. Vlasy tedy zesvětlujeme pomocí různých chemických prostředků jako jsou odbarvovače, barvy nebo silver šampony. Existují ale možnosti, kterak vlasy zesvětlit přírodní cestou, tedy ..

Jak zvětšit a zpevnit prsa bez plastické operace? - Hotmoda.cz

personRedakceremove_red_eye140bookmarkObecné rady

Spousta žen není spokojena se svým poprsím. K některým byla příroda velmi štědrá, jiné zase tvrdí, že jejich prsa potřebují alespoň trochu přifouknout. Plastická operace ale není jediným řešením. Je to velký zásah do organismu, který může přinést různé komplikace, ..

Jak se zbavit lupů - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

personRedakceremove_red_eye199bookmarkObecné rady

Protivné lupy, které jsou viditelné na pokožce hlavy i ve vlasech a občas také padají na límeček kabátu, nás dokáží opravdu pořádně naštvat. O to více, když se jich nemůžeme už delší dobu zbavit. Proti lupům lze bojovat různými způsoby. Vyzkoušejte staré dobré babské ..

Jak na objem vlasů už od kořínků

personRedakceremove_red_eye200bookmarkObecné rady

Mnoho žen neustále bojuje se zplihými vlasy. Také máte jemné vlasy bez objemu, které rychle plihnou? Umyjete si je, důkladně je vyfoukáte a stejně máte za chvíli na hlavě několik zplihlých ocásků? Možná vám pomůže některý z trikůi pro dosažení žádaného objemu vlasů. ..

Rozchod-ano nebo ne? Jak se rozhodnout? - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

personRedakceremove_red_eye143bookmarkZ domova

Je vždy těžké se rozhodnout, zda opravdu nadešel čas, aby se každý vydal svou vlastní cestou. Nejlepší rada, kterou vám můžu dát, je: Uvědomte si, jestli zůstáváte ve vztahu jen proto, že se bojíte být sami, nebo proto, že chcete s tím člověkem opravdu být, i když znáte ..

Stavíme hrubou stavbu

personRedakceremove_red_eye275languagestavimbarak.cz

Základy stavby rodinného domuZákladové konstrukce stavby tvoří důležitou část. Musí odpovídat základovým podmínkám na pozemku a zajistit stabilitu celé stavby. Pro realizaci základů stavby rodinného domku se používá většinou prostý beton tř. B15. Betonová směs se ..

Je kompost přežitkem?

personRedakceremove_red_eye188languagestavimbarak.cz

Pokud nemáme na mysli volně loženou zapáchající hromadu všeho možného, pak odpovězme ihned, že kompost má své místo i v zahradě moderního rodinného domu. I z ní totiž během roku vzejde spousta biologického odpadu, který současné předpisy na ochranu ovzduší neumožňují ..

Realizace stavby

personRedakceremove_red_eye197languagestavimbarak.cz

Výběr způsobu výstavby rodinného domuV období, kdy pořizujeme projektovou dokumentaci pro výstavbu rodinného domu, se zabýváme otázkou jaký způsob výstavby rodinného domu zvolíme. Rozhodujeme o tom, zda si necháme postavit náš rodinný dům tzv. "na klíč" nebo zvolíme ..

Zahrada a okolí domu

personRedakceremove_red_eye197languagestavimbarak.cz

Dům jste si vybrali, co se zahradou? Zahrada je pro každý rodinný dům jeho cennou součástí. O dům, který ji nemá, není velký zájem, ani obraz přece nekupujeme bez rámu. Samozřejmě chceme, aby náš krásný nový dům měl i dokonalý rám - svoji zahradu. Jak na to? ..

Pořizujeme vnitřní instalace

personRedakceremove_red_eye280languagestavimbarak.cz

Zdravotně technické instalaceRovněž vnitřní instalace a systémy vytápění rodinného domu prošly za poslední desetiletí rychlým vývojem. Změnily se nejen používané materiály, ale i nároky na hygienickou nezávadnost a trvanlivost . Pro rozvody kanalizace a pitné vody se ..