Bleskovky keyboard_arrow_right Ze Světa keyboard_arrow_rightTop 10 Nejkrásnějších můžu na světě ..

Top 10 Nejkrásnějších můžu na světě 2020

personaccess_time15. květen 2020chat_bubble_outline0 komentářůremove_red_eye184 shlédnutí

Přinášíme Vám další zajímavé video, tentokráte top 10 mužů na světě v roce 2020.

Co na to říkáte? Souhlasíte?

0 komentářů

commentŽádné komentáře

Pokud chcete, můžete přidat první komentář k tomuto článku níže.

Vložit komentář

info_outline

Nepublikujte SPAM!

Jakékoliv SPAM komentáře, které nejsou relevantní k obsahu tohoto článku budou odstraněny.

Podobné články

Gel lak

personRedakceremove_red_eye250bookmarkZ domova

Gel lak, jak lze poznat již z názvu, je něco mezi gelem a lakem. Gel lak se aplikuje na přírodní nehet a jeho výdrž je, narozdíl od běžného laku, delší. Začíná se olupovat až zhruba po dvou týdnech. Výhodou je praktické balení v malých lahvičkách po 15 ml., které se na ..

Levandulový dotek pro zklidnění duše i těla

personRedakceremove_red_eye113bookmarkDoplňky

Fialová kráska s nezaměnitelnou podmanivou vůní. Svými jemnými voňavými tóny si získala srdce nejednoho bylinkáře a milovníka květin. Oblíbili si ji nejen lékárníci, ale i aromaterapeuti. A není se co divit – léčivou sílu této rostliny využívají lidé od pradávna.A ..

Gel lak EBD - UV gel polish recenze

personRedakceremove_red_eye342bookmarkPřípravky

Gel lak je lak a gel v jednom. Gel lak se aplikuje na přírodní nehet a jeho výdrž bývá zhruba 14 dní. Výhodou je praktické balení v malých lahvičkách po 15 ml., které se na první pohled neliší od běžných laků. Konzistencí je ale gel lak hustší. Pro aplikaci je třeba mít ..

Jak vybrat doplňky pro podzim letošního roku 2020?

personRedakceremove_red_eye184bookmarkKalhoty, sukně, džíny

Nevíte si rady s módními trendy pro podzim letošního roku 2020? Nevadí, my Vám přinášíme v následujícím videu, návod jak na to. Přejeme Vám hezký den.

Jak poznáte, že o vás nemá zájem?

personRedakceremove_red_eye171bookmarkObecné rady

Je hned několik znaků, jak s jistotou poznáme, že ten muž o nás nemá zájem. Jestli vám krasavec, kterého obdivujete, řekl, že na vás nemá čas nebo že zavolá, ale nezavolal, může to znamenat, že o vás nestojí. Jste připravena zjistit, kdy to nikam nevede? Tady jsou některé ..

Realizace stavby

personRedakceremove_red_eye197languagestavimbarak.cz

Výběr způsobu výstavby rodinného domuV období, kdy pořizujeme projektovou dokumentaci pro výstavbu rodinného domu, se zabýváme otázkou jaký způsob výstavby rodinného domu zvolíme. Rozhodujeme o tom, zda si necháme postavit náš rodinný dům tzv. "na klíč" nebo zvolíme ..

Zhodnocení sezony 2020 - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye108languageceskolipskyweb.cz

Zdravím všechny rekreační tenisty a tenistky, zdravím všechny tenisové nadšence, fanoušky a fanynky. Je za námi jarní a letní sezóna 2020. Je proto na důležité zhodnotit její průběh. Nejdříve ze všeho bych rád poděkoval všem hráčům, mužským deblovým párům, ..

Amatérská tenisová sezóna 2020 je již minulostí - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye163languageceskolipskyweb.cz

Zdravím všechny tenisové nadšence a nadšenkyně, rekreační hráče a hráčky, fanoušky a fanynky tenisových turnajů pořádaných spolkem Tenisová rodina. V sobotu 26.9.2020 jsme ukončili turnajovou sérii soutěžních turnajů pod názvem Tennis Family Tour 2020. Odehrálo se celkem 7 ..

Záverečný podnik se odehrál včera ve Cvikově - Českolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye273languageceskolipskyweb.cz

Vsobotu 12.9.2020 se ve Cvikově odehrál vpořadí již 6. turnaj ze soutěžní série Tennis Family Tour 2020.Jak jinak popsat tento turnaj než jedním slovem, který ho nejlépe vystihuje –úžasný! Ano, takový byl turnaj vmužském deblu ve Cvikově a vžádném případě nepřeháním! ..

Posledního turnaje ze soutěžní série Tennis Family Tour 2020 je minulostí - Ceskolipskyweb.cz

personRedakceremove_red_eye215languageceskolipskyweb.cz

Zdravím všechny tenisové fanoušky a fanynky, zdravím všechny rekreační tenisové hráče a hráčky a také všechny členy a členky spolku Tenisová rodina. V sobotu 26.9.2020 byla ukončena soutěžní série tenisových turnajů pod názvem Tennis Family Tour 2020. Poslední venkovní ..