Články a videa v sekci Bleskovky

Rozchod-ano nebo ne? Jak se rozhodnout? - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time16. červenec 2020remove_red_eye143chat_bubble_outline0

Je vždy těžké se rozhodnout, zda opravdu nadešel čas, aby se každý vydal svou vlastní cestou. Nejlepší rada, kterou vám můžu dát, je: Uvědomte si, jestli zůstáváte ve vztahu jen proto, že se bojíte být sami, nebo proto, že chcete s tím člověkem opravdu být, i když znáte všechny jeho ..

Suché šampony - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time20. červen 2020remove_red_eye151chat_bubble_outline0

Suché šampony jsou výborným pomocníkem pro rychle se mastící vlasy. Ale nejen pro ně. Budou se hodit i když máte vlasy suché a mastí se vám pouze u kořínků, nebo potřebujete účes oživit a nemáte zrovna možnost si vlasy umýt. Nemusíte si vlasy denně umývat a fénovat. Suchý šampon pohltí ..

Kterým potravinám se vyhnout a čím je nahradit? - Hotmoda.cz

access_time12. červen 2020remove_red_eye555chat_bubble_outline0

Zdraví a stavování jdou spolu ruku v ruce. Pokud vás trápí časté nemoci, slabý imunitní systém, pleť a vlasy bez vitality, pak je možné, že je to způsobeno právě konzumací některých potravin, které je nejlépe z jídelníčku zcela odstranit, nebo alespoň výrazně omezit jejich konzumaci. Které ..

Chia semínka - Hotmoda.cz

access_time04. červen 2020remove_red_eye131chat_bubble_outline0

Chia semínka nám jsou známa již z dob Aztéků a Mayů, ale i přesto se své popularity v západním světě dočkaly až v posledních letech. Jde o semínka šalvěje hispánské. Původně pochází z Latinské a Střední Ameriky. Chia semínka na sebe dokáží vázat velké množství vody, což hydratuje ..

Jak se stát pařížankou, ať žijete kdekoli - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time16. červenec 2020remove_red_eye162chat_bubble_outline0

V dnešní době se moc nečte. Není to trendy? Kdo ví. Já patřím do kategorie, která ráda investuje do nové literatury. Ta vůně nových knížek je pro mě omamná jako pro někoho Chanel č. 5. Stejně tak nefňukám, když si mám každoročně zaplatit příspěvek do městské knihovny, beru to jako ..

Několik tipů na zdravé svačiny do práce i do školy - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time16. červenec 2020remove_red_eye131chat_bubble_outline0

Pokud se vám v práci či ve škole stává, že jste unavení nebo hladoví, může to být právě díky špatně zvolené snídani a svačině. V horším případě kvůli vynechání dopoledního jídla. Správně zvolená svačina vám dodá energii a zároveň do sebe dostanete potřebné živiny. Dáme vám ..

Tyto potraviny vám pomohou zbavit se stresu - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time26. červen 2020remove_red_eye651chat_bubble_outline0

Stres je součástí moderní doby. Honba za prací, penězi, rodinou, za dokonalou postavou, skvělým účesem… Stresovat nás může spousta věcí. Mnozí z nás neumí vypnout, hodit vše za hlavu a relaxovat třeba u šálku kávy nebo dobré knihy. Lidé usínají při myšlenkách na složenky, zítřejší ..

Jak na muže ve znamení štíra? - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time26. červen 2020remove_red_eye242chat_bubble_outline0

Štír je znamení, které ženy přitahuje, ale přilákat ho není vždy jednoduché. Je těžké získat si jejich pozornost. Chtějí mít vedle sebe někoho, kdo je upřímný a otevřený, takže se mohou zdát trochu nepřístupní. Nicméně, pokud cítíte obrovskou náklonnost k muži narozenému ve znamení ..

Příznivé účinky salátové okurky - Hotmoda.cz

access_time16. červen 2020remove_red_eye145chat_bubble_outline0

Taková nenápadná, na pohled obyčejná, salátová okurka. A jaký se v ní skrývá zázrak. Tato zelenina pochází z Číny a Indie, je bohatá na vitamín C, draslík a obsahuje hodně vody, tudíž přirozeně odvodňuje náš organismus. Pro svou nízkou kalorickou hodnotu je ideálním pokrmem při hubnutí. ..

Probuďte se každé ráno krásnější - Hotmoda.cz

access_time16. červen 2020remove_red_eye142chat_bubble_outline0

Spíte ráda? A víte, že během spánku můžete zkrásnět? I když to zní zpočátku divně a možná i nepravděpodobně, během spánku na sobě můžeme pracovat, resp.pracovat na tom, abychom byly krásné. V noci lze především pečovat o pokožku celého těla i obličeje, o vlasy i o celkovou psychickou ..

Co dělat, když venku prší? - Hotmoda.cz

access_time12. červen 2020remove_red_eye150chat_bubble_outline0

Je tolik různých způsobů, jak trávit čas, když prší. Upršený den není dnem, kdy bychom měli sedět za oknem a stěžovat si na počasí. Je spousta činností, které se za deště dělat nedají, ale zároveň je tolik věcí, které se dělat dají! Využijte proto romantické kouzlo nevlídného ..

Co jsou to probiotika? - Hotmoda.cz

access_time12. červen 2020remove_red_eye301chat_bubble_outline0

S termínem probiotika se jistě setkal již každý z nás. Přijdeme k doktorovi s ošklivou chřipkou nebo angínou, ten nám nasadí antibiotika a jen tak mezi řečí prohodí, že by bylo dobré přikoupit si v lékárně nějaká probiotika. Ale co to vlastně jsou ta probiotika? A jak se liší od prebiotik? ..