Články a videa v sekci Novinky

Jak zamaskovat větší bříško a spol

access_time20. květen 2020remove_red_eye51chat_bubble_outline0

Pokud se už několik let téměř dennodenně snažíte před světem schovat bříško, které je o něco větší než by mohlo být, pak už asi sami víte, co zabírá. Bohužel, efektivních nápadů je o dost méně než v případě, že bychom se snažili odhalit nebo schovat břicho rovné. Co se dá dělat. ..

Slovenská prezidentka a její rouškové řešení

access_time17. květen 2020remove_red_eye60chat_bubble_outline0

Co říkáte na Slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou. Nám se její styl moc líbí.

Grilovat zdravě. Jde to?

access_time17. květen 2020remove_red_eye155chat_bubble_outline0

K létu neodmyslitelně patří oblíbené grilování. Maso, ryby nebo zelenina na grilu, to jsou pochoutky, které si prostě nedokážeme odepřít. Bohužel, tato úprava masa není příliš zdravá. Proč? Při grilování totiž vznikají karcinogenní látky, které podporují rakovinné bujení. Dá se tento ..

Účesy a střihy pro krátké vlasy

access_time17. květen 2020remove_red_eye82chat_bubble_outline0

Krátké vlasy jsou díky rychlému a nenáročnému způsobu úpravy velmi oblíbené. Zároveň mohou vypadat šmrncovně, elegantně, rebelsky, roztomile i objemně. Stačí zvolit správný střih a barvu vzhledem k vašemu typu vlasů a vhodný způsob úpravy. Inspirujte se fotografiemi nejrůznějších ..

Aktuální módní trendy

access_time14. květen 2020remove_red_eye59chat_bubble_outline0

Nastupujeme nám pomalu léto a to se samozřejmě odráží i na módních oufitech pro módní sezónu 2020. Jukněte na video. Hezký den.

Padělky Lacoste na internetových obchodních portálech

access_time14. květen 2020remove_red_eye46chat_bubble_outline0

Skutečnost, že většina internetových obchodních portálů je plná padělků známých značek, snad nikoho nepřekvapí. Asi neexistuje člověk, který by si na Aukru koupil novu kabelku Louis Vuitton za 500 nebo dokonce 2 000 až 4 000 korun a naivně si myslel, že se jedná o originál. Ale i přesto na ..