Články a videa v sekci Novinky

Česnek, který léčí a skvěle chutná - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time20. červen 2020remove_red_eye192chat_bubble_outline0

Česnek, latinsky Allium sativum je asi metr vysoká rostlina, která vyrůstá z cibule, kterou tvoří ještě několik menších cibulek neboli stroužků. Česnek je po staletí hojně využívaný a také velmi oblíbený jak v léčitelství tak i v kuchyni. V tomto článku se věnujeme česneku, zejména ..

Potraviny proti akné - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time20. červen 2020remove_red_eye442chat_bubble_outline0

Akné obtěžuje spoustu mladých dívek, ale není neobvyklé, že trápí i ženy po třicítce. Akné sice není nijak nebezpečné, ale vždy dokáže hodně zamávat s naším sebevědomím. Kromě správné péče o pleť lze tvorbě akné zabránit i vhodnou úpravou jídelníčku a konzumací některých ..

Povolání-barista - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time20. červen 2020remove_red_eye420chat_bubble_outline0

Možná už jste se několikrát setkali se slovem barista, které se v poslední době stále častěji skloňuje v souvislosi s přípravou kávy. Kdo je to barista? Co tato profese obnáší a jak se stát baristou? Na to se zaměříme v tomto článku, po jehož dočtení si zaručeně půjdete vychutnat šálek ..

Co nosit k legínám? - Hotmoda.cz

access_time10. červen 2020remove_red_eye123chat_bubble_outline0

Legíny jsou stále více a více oblíbeným kouskem šatníku a nenechte se zmást, že je mohou nosit jen štíhlé a vysoké ženy. Pokud legíny umíte správně nosit, pak v nich budete vypadat výborně i s pevnějšími stehny nebo větším zadečkem. V tomto článku se dozvíte, jak lze legíny nosit, s ..

Chcete zhubnout? Pozor na to, co pijete - Hotmoda.cz

access_time10. červen 2020remove_red_eye119chat_bubble_outline0

Snažíte se zhubnout? A zamýšleli jste se někdy nad tím, jaké nápoje můžete při dietě pít a jaké ne? Poradíme vám. Spousta žen se snaží shodit nějaké to kilo a nedaří se. Příčinou často bývá právě nedodržování pitného režimu nebo pití nevhodných nápojů. Věděli jste třeba, že i ..

Jednoduché věci, které na mužích miluji - Hotmoda.cz

access_time06. červen 2020remove_red_eye95chat_bubble_outline0

I přesto, že nám muži dokáží ve vteřině zlomit srdce a mnohdy nás přivádějí na pokraj šílenství, je několik věcí, které na nich prostě miluji. Někdy nemůžeme být s nimi, ale ani bez nich. Je zkrátka těžké pochopit opačné pohlaví. Umíte to? A dokážete ocenit jejich dobré vlastnosti? ..

Jak zamaskovat větší bříško a spol

access_time20. květen 2020remove_red_eye193chat_bubble_outline0

Pokud se už několik let téměř dennodenně snažíte před světem schovat bříško, které je o něco větší než by mohlo být, pak už asi sami víte, co zabírá. Bohužel, efektivních nápadů je o dost méně než v případě, že bychom se snažili odhalit nebo schovat břicho rovné. Co se dá dělat. ..

Slovenská prezidentka a její rouškové řešení

access_time17. květen 2020remove_red_eye141chat_bubble_outline0

Co říkáte na Slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou. Nám se její styl moc líbí.

Grilovat zdravě. Jde to?

access_time17. květen 2020remove_red_eye574chat_bubble_outline0

K létu neodmyslitelně patří oblíbené grilování. Maso, ryby nebo zelenina na grilu, to jsou pochoutky, které si prostě nedokážeme odepřít. Bohužel, tato úprava masa není příliš zdravá. Proč? Při grilování totiž vznikají karcinogenní látky, které podporují rakovinné bujení. Dá se tento ..

Účesy a střihy pro krátké vlasy

access_time17. květen 2020remove_red_eye480chat_bubble_outline0

Krátké vlasy jsou díky rychlému a nenáročnému způsobu úpravy velmi oblíbené. Zároveň mohou vypadat šmrncovně, elegantně, rebelsky, roztomile i objemně. Stačí zvolit správný střih a barvu vzhledem k vašemu typu vlasů a vhodný způsob úpravy. Inspirujte se fotografiemi nejrůznějších ..

Aktuální módní trendy

access_time14. květen 2020remove_red_eye156chat_bubble_outline0

Nastupujeme nám pomalu léto a to se samozřejmě odráží i na módních oufitech pro módní sezónu 2020. Jukněte na video. Hezký den.

Padělky Lacoste na internetových obchodních portálech

access_time14. květen 2020remove_red_eye136chat_bubble_outline0

Skutečnost, že většina internetových obchodních portálů je plná padělků známých značek, snad nikoho nepřekvapí. Asi neexistuje člověk, který by si na Aukru koupil novu kabelku Louis Vuitton za 500 nebo dokonce 2 000 až 4 000 korun a naivně si myslel, že se jedná o originál. Ale i přesto na ..