Články a videa v sekci Motivační články

Stanovte si cíle tak, abyste jich dosáhli - HotModa.cz

access_time29. květen 2020remove_red_eye139chat_bubble_outline0

Klíčem k dosažení úspěchu je správné vytyčení cílů, chterých chci dosáhnout. Je běžné, že spousta z nás si stanovuje cíle příliš vysoké nebo naopak velmi jednoduše dosažitelné a je také běžné, že spousta lidí si cíole nestanovuje vůbec. Mít cíle, které se prolínají s našimi ..

Nebuďte šedá myš! Realizujte se - Hotmoda.cz

access_time31. květen 2020remove_red_eye253chat_bubble_outline0

Mnoho žen trápí, že celé roky jen stojí ve stínu svých průbojnějších a výraznějších kamarádek nebo kolegyň. Patříte mezi šedé myši, které se okamžitě ztratí v davu? Stává se vám, že vás lidé lehce přehlédnou? Jste na veřejnosti nenápadnou osobou, ačkoli uvnitř víte, že se ve ..

Waris Dirie - HotModa.cz

access_time29. květen 2020remove_red_eye133chat_bubble_outline0

Waris Dirie, somálská modelka, spisovatelka, herečka a bojovnice za lidská práva, prožila dětství v chudobě a strachu. V ranném dětství prodělala ženskou obřízku, což s sebou neslo množství zdravotních problémů. Bohužel, tento rituál je součástí Somálské kultury. Waris ve svých 13 letech ..

Nedostatky na kráse, kterých si muži všímají

access_time17. květen 2020remove_red_eye160chat_bubble_outline0

Že se my ženy chceme líbit a zaujmout, o tom není pochyb. A že tomu některé z nás věnují opravdu velkou soustu času! Mnohdy se ale zabýváme zbytečně dlouho výběrem vhodného šperku nebo svetříku a zapomínáme na některé další věci, kterých si muži, většinou nevědomě, všímají častěji ..

Jak dosáhnout svých životních cílů - Hotmoda.cz

access_time15. květen 2020remove_red_eye148chat_bubble_outline0

Každý z nás má nějaké cíle, každý má od budoucnosti jiná očekávání. Ať už máme cíle jakékoli, většinou se chceme především seberealizovat. Bohužel, cesta k uskutečnění cílů je trnitá a plná překážek. Na druhou stranu se právě díky všem komplikacím, které se nám staví do ..