Články a videa v sekci Návody

Jak se zbavit lupů - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time26. červen 2020remove_red_eye199chat_bubble_outline0

Protivné lupy, které jsou viditelné na pokožce hlavy i ve vlasech a občas také padají na límeček kabátu, nás dokáží opravdu pořádně naštvat. O to více, když se jich nemůžeme už delší dobu zbavit. Proti lupům lze bojovat různými způsoby. Vyzkoušejte staré dobré babské rady nebo jiné ..

Zesvětlení vlasů přírodní cestou - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time26. červen 2020remove_red_eye199chat_bubble_outline0

Když chceme mít vlasy světlejší, naše cesta většinou vede ke kadeřnici nebo do drogerie. Vlasy tedy zesvětlujeme pomocí různých chemických prostředků jako jsou odbarvovače, barvy nebo silver šampony. Existují ale možnosti, kterak vlasy zesvětlit přírodní cestou, tedy použitím přírodních ..

Příprava kávy v moka konvičce - Hotmoda.cz

access_time30. říjen 2020remove_red_eye37chat_bubble_outline0

Moka konvičky jsou oblíbené zejména v souvislosti domácí přípravy kávy. Poprvé byly světu představeny v roce 1933, a to p. Alfonso Bialetti, po němž se jmenuje i firma, která je doposud vyrábí. V tomto článku se podíváme na moka konvičky podrobněji. Zjistíme, jak fungují a jak v nich připravit ..

Jak roztáhnout těsné boty - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time16. červenec 2020remove_red_eye150chat_bubble_outline0

Znáte to, koupíte si nádherné boty, za které často utratíte víc, než byste si původně představovali, a po prvním obutí byste s nimi nejraděj švihli někam do kouta. Noha plná puchýřů, otlačená ze všech stran… Dá se s tím vůbec něco dělat? Poradíme vám pár zaručených triků, jak lze ..

Jaká barva vlasů mi bude slušet? - Hotmoda.cz - Váš módní magazín

access_time20. červen 2020remove_red_eye751chat_bubble_outline0

Ať už pravidelně experimentujete s barvami na vlasy, nebo jste věrná už spousty let jednomu odstínu, zjistěte, jaká barva vlasů by právě vám mohla slušet. Mnoho žen se neodváží za celý život změnit jejich přirozenou barvu vlasů. Přitom ve spoustě případů platí, že kdyby to udělaly, byly ..

Jednoduché a rychlé účesy na každý den - Hotmoda.cz

access_time06. červen 2020remove_red_eye319chat_bubble_outline0

S vlasy bývá někdy potíž. Dva stejné účesy stále dokola nás začínají časem nudit a je potřeba najít trochu inspirace. Existuje spousta jednoduchých a rychlých účesů, které se hodí do práce, do školy i na večer. Většinu z nich zvládnete během několika minut a budete potřebovat maximálně ..

Návod na výrobu domácího matujícího pudru - Hotmoda.cz

access_time04. červen 2020remove_red_eye130chat_bubble_outline0

Na Hotmódě najdete pravidelně články týkající se výroby domácí kosmetiky. Proč něco draze kupovat, když si to můžeme vyrobit v levnější a kvalitnější variantě? Z domácího pudru jsem upřímně nadšená. Nejen, že opravdu zmatní pleť, ale zároveň nevysušuje. Odstín si namícháte sama a ..

Plážové vlny od L´Oréal s produkty Beach Waves Duo - Plážové vlny od L´Oréal s produkty Beach Waves Duo

access_time04. červen 2020remove_red_eye136chat_bubble_outline0

Efekt plážových vln je velice žádaný, zejména u žen, které mají vlasy rovné jako dráty. Značka L´Oréal proto přišla s novinkou, díky které můžete mít vlasy zvlněné po celý rok. Novinka se jmenuje Duo pro plážové vlny L´Oréal Beach Waves Duo. Jedná se o slabší trvalou, která se aplikuje ..

Jak zvětšit a zpevnit prsa bez plastické operace? - Hotmoda.cz

access_time01. červen 2020remove_red_eye140chat_bubble_outline0

Spousta žen není spokojena se svým poprsím. K některým byla příroda velmi štědrá, jiné zase tvrdí, že jejich prsa potřebují alespoň trochu přifouknout. Plastická operace ale není jediným řešením. Je to velký zásah do organismu, který může přinést různé komplikace, nemluvě o tom, že se ..

Jak se ostříhat sama - Hotmoda.cz

access_time29. květen 2020remove_red_eye275chat_bubble_outline0

Když se rozhodnete, že už nechcete dál utrácet velké sumy peněz za kadeřníka, nemusíte být hned odsouzeni k neustále roztřepeným konečkům a jednomu střihu nestřihu. Je spousta způsobů, jak se ostříhat sama a nic to nestojí. Budete potřebovat jen hřeben, gumičky do vlasů a nůžky. Pokud máte ..

Filmy o módě - Hotmoda.cz

access_time29. květen 2020remove_red_eye169chat_bubble_outline0

Móda je oblíbeným tématem scénáristů i režisérů. Není divu, že každoročně vzniká několik filmů či seriálů z prostředí přehlídkových mol, ze života slavných návrhářů či z redakcí nejznámějších módních časopisů. Poradíme vám, které filmy o módě byste si rozhodně neměli ..

Jak jednoduše skoncovat s kruhy pod očima?

access_time29. květen 2020remove_red_eye175chat_bubble_outline0

Tmavé kruhy pod očima nejsou zrovna přitažlivé. Tisíce žen na celé planetě denně sahají po korektorech a make-upu, aby tuto vadu na kráse zamaskovaly. V některých případech se kruhy pod očima objeví jen nárazově, například po prohýřené noci s minimem spánku. Věděly jste ale, že důvodů pro ..